dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

671 436 zł62,17 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55,07 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m2 , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ul. Langiewicza na osiedlu Psie Górki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

589 050 zł65,45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,09 m² 12 996,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz w standardzie premium. Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu z 2024 roku "nove.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 80 m , położone w spokojnej, zielonej części Kielc Zalesie. W ofercie duży, pięknie zagospodarowany ogród ok. 80 m z.

Szczegóły ogłoszenia

615 230 zł65,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy więc propozycji na sprzedaż i wynajem - nie publikowane! Zadzwoń celem poznania szczegółów Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27,30 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,60 m² 55,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 2-pokojowy apartament zlokalizowany w samym sercu Kielc przy głównym deptaku ul. Sienkiewicza. Lokalizacja: ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59,34 m² 12 285,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku z 2016 roku, 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

526 110 zł55,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 55,38 m , usytuowany na parterze z ogródkiem i dwoma tarasami. Przemyślany układ 3 pokoi zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

774 090 zł82,35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 82,35 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48 m² 10 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, zlokalizowane na I piętrze z VI pięter. Nieruchomość położona przy ulicy Seminaryjskiej 16. Budynek wybudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

449 400 zł37,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 37,45 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia przestronna kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej od strony ul. Okrzei i IX Wieków Kielc. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni ok. 28,00 m2 , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 472 zł34,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł40,09 m² 11 374,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta wyłącznie W oakestate! Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia mieszkanie w nowoczesnej inwestycji klonovia, przy ul. Klonowej 93 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł59,40 m² 11 902,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Patio Vita wysoki standard | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze trzypiętrowego apartamentowca zlokalizowanego pod Kielcami w miejscowości Wiśniówka "leśne osiedle".

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 36,28 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 320 zł76,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze, przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 200 zł70,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 480 zł42,85 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalne mieszkanie 42,85 m | Słowackiego 11 - ścisłe centrum Kielc To nie jest zwykłe mieszkanie. To adres, styl życia i decyzja, która ma znaczenie na lata. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,64 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ck dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,25 m² 13 261,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 60,25 m , usytuowany na 4. przedostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Parkowe Wzgórze. Położenie bloku na wzniesieniu sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,20 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku położonym przy ul. Karbońskiej 4. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł40 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej, kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w Kielcach na osiedlu Pod Telegrafem. Willa Podhale to niewielki, dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m na sprzedaż, zlokalizowane na parterze nowego apartamentowca z 2024 roku, położonego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

513 774 zł50,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 do zamieszkania ( w wysokim standardzie) Centrum Kielc ul. Kaczmarka z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker - balkon - - blisko politechniki św., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych - - PRZED BLOKIEM PARKING - - OGRZEWANIE Z SIECI.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł38,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,39 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł26 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 51m składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł33,60 m² 8 869,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o powierzchni 33,60 m kw. składające się z 2 pokoi, kuchni ciemnej w aneksie, łazience wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku.