dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym apartamentowcu z windą. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

407 610 zł38,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł61,58 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, świetna lokalizacja! Brak pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

483 362 zł38,06 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35 m² 10 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Tektonicznej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 35.17 m2 składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

452 256 zł40,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł55,52 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia apartament położony w centrum Kielc na ul. Leśnej. Brak czynszu administracyjnego - kamienica Apartament składa się z Salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce do życia, dzięki bliskości licznych szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

452 864 zł37,12 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17,50 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem przy ul. Zagórskiej, ksm. Lokal znajduję się na parterze w bloku. Powierzchnia wynosi 17,50m2 w czego skład wchodzi: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

423 168 zł37,12 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

738 500 zł70,36 m² 10 496,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego apartamentu usytuowanego w nowej i kameralnej inwestycji przy ul. Miłej, gdzie znajduje się tylko 7 mieszkań. Mieszkanie: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

333 032 zł25,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

635 545 zł74,77 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w butikowej kamienicy mieszkalnej przy ul. Prostej w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł121,90 m² 7 588,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 121,9 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

462 360 zł38,53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,53 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,80 m² 11 398,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie I zyskaj Z `pakietem korzyści! `zielone Wzgórza` to inwestycja tworzona specjalnie dla ludzi pragnących harmonii i spokoju, w mieście a zarazem w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 041 250 zł177,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Oakestate oferuje na sprzedaż: sprzedam pięciopokojowy penthouse 177,5 m2 nowej inwestycji z 2024 r. Bella vista przy ul.Generała Andersa KONTAKT   BRAK PODATKU PCC!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 302 zł31,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29,30 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł52,14 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc Prezentujemy do sprzedania 52 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

493 278 zł43,27 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m gotowe do zamieszkania - ul.Mazurska, osiedle KSM. Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może pewnej inwestycji pod wynajem? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

368 042 zł31,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,19 m w nowoczesnej inwestycji Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39,17 m² 10 926,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 557 zł40,49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m2. Nowe budownictwo, dobrze ocieplone, opomiarowanie według zużycia (woda,gaz,prąd). Brak czynszu. Wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,32 m² 10 935,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne 2-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu-Z wyposażeniem-nowsze budownictwo! doskonałe zarówno do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 370 zł56,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** apartamenty od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka etap II ** (ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić) piękne widoki - piętro 7/10p brak prowizji oraz brak podatku pcc2% (duża.