dowolna

Mieszkania z aneksem Kielce - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

459 888 zł44,22 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 584 zł53,94 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,35 m² 12 224,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kameralne 3-pokojowe mieszkanie z garażem - ul. Sklista wysoki standard | tylko 6 mieszkań W budynku | spokojna okolica Na.

Szczegóły ogłoszenia

659 002 zł62,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

602 140 zł65,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,30 m² 8 134,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,3 m położone na 4 piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Czarnowskiej w samym centrum Kielc! W skład mieszkania wchodzą: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 000 zł91,44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 91,44 m , usytuowany na parterze w nowym budownictwie o wysokim standardzie. Przemyślany układ 4 pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

480 768 zł50,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Przedstawiamy Państwu nową inwestycję powstającą w Kielcach w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

524 094 zł46,38 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 150 zł67,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Loftowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 50 m , 3 pokoje Pl. Wolności, kielce. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowego, loftowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 253 zł39,53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł31,30 m² 8 274,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne i ciche mieszkanie o pow. 31,3 m usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

416 380 zł38,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł25,93 m² 14 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Luksusowy mikro-apartament w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Gotowy do zamieszkania, pod klucz! Brak podatku pcc! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł87 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w samym centrum Kielc - łączna powierzchnia ponad 87 m Kontakt: gabriela Gołąb tel. 535*907*151   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* na sprzedaż * Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 62m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycji parkowe wzgórze Wykończone "pod Klucz" brak podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł49,60 m² 8 024,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na własną działalność lub wynajem w centrum Kielc! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal biurowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

905 000 zł72,43 m² 12 494,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie Z klasą | naturalny marmur I granit | gotowe do wprowadzenia Biuro nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,40 m² 9 912,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 ,40 m , położone w ścisłym centrum Kielc przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 960 zł34,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł53,94 m² 13 700,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wejść bez remontu i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ i świetną lokalizację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

635 364 zł58,83 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,83 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

755 370 zł59,45 m² 12 705,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

458 540 zł45,40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na szóstym piętrze w 7 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Władysława Andersa w Kielcach. Na powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,44 m z użytkowym poddaszem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach daje dużą swobodę aranżacji, a zamknięty, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

TU się wprowadzasz. Nie remontujesz. Nie czekaśz. 4 pokoje | generalny remont | ścisłe centrum kielc zagórska Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz z walizką i od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. Ksm. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

665 219 zł62,17 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

404 608 zł37,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,87 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| rezerwacja Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,86 m² 10 701,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 71,86 m w inwestycji Moja Klonowa Kielce Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w budynku Moja Klonowa o powierzchni 71,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

440 142 zł40,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Luksusowy apartament z balkonami z każdego pokoju | Kameralny blok | Bezczynszowy | 4 minuty od centrum | Topowa lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 440 zł67,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,37 m2 (powierzchnia po podłodze 75,53 m2) z tarasem o powierzchni 11,10 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

437 426 zł37,07 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027