dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

659 000 zł65 m² 10 104 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie położone na Osiedlu Nowy Bocianek w Kielcach. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Wyspiańskiego w pobliżu Galerii Echo i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaszowska

Nowy Folwark,Kielce

750 000 zł69 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe blisko Centrum Kielc przy ul. Domaszowskiej na bardzo kameralnym osiedlu , w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

505 000 zł64 m² 7 953 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum przy ul. Astronautów. Powierzchnia 63,50m2 W skład mieszkania wchodzi: - widna kuchnia - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

482 000 zł48 m² 9 979,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Kielce

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2 na ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzetlewska

Herby,Kielce

629 000 zł73 m² 8 616,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji z 2021 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Triasowa

Ślichowice,Kielce

1 113 600 zł116 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Ciche dwupoziomowe mieszkanie 116 m2 w pobliżu rezerwatu przyrody Ślichowice Prezentuje słoneczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 przy ul. Triasowej na osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Sady,Kielce

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 44m2 na ul. Dąbrowskiej, os. Sady. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

319 900 zł34 m² 9 272 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,5m2, na ulicy Czarnowskiej w centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włoszka

Wielkopole,Kielce

255 000 zł30 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30,2 m2 na ul. Tadeusza Włoszka Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Kielce

805 000 zł66 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia przez właściciela, bez pośredników i biur nieruchomości. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej pcc 2% ( ok. 17tys. zł) wystawiam fakturę vat. Założona Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Mieszkanie ma fantastyczny układ północno-południowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

605 000 zł61 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą z 2013roku. Mieszkanie składa się z: * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł44 m² 8 633,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości twoje M oferuje: funkcjonale 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

652 000 zł65 m² 9 996,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie Nowy Bocianek 65,22 m2 3 pokoje, ul. Wyspiańskiego Okolicy oraz osiedla Bocianek, nie trzeba chyba przedstawiać, piękna okolica i miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagnańska

Herby,Kielce

714 000 zł61 m² 11 645,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Odkryj swoje idealne miejsce do życia w plaza tower. Cena mieszkania uwzględnia komfortową przestrzeń mieszkalną, lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wielkopole,Kielce

350 000 zł38 m² 9 283,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż wyjątkowego mieszkania o wartości 350 000 pln, położonego na 2. piętrze budynku 4 piętrowego w samym centrum miasta. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowa okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Winnicka

Centrum,Kielce

410 000 zł51 m² 8 039 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 51m2 na ul Winnickiej w Kielcach Mieszkanie znajduje się w kameralnym domku jednorodzinnym każde mieszkanie jest wyodrębnione i posiada osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

359 000 zł46 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, mieszczące się na parterze 4-piętrowego budynku przy ul. Zagórskiej. W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

844 000 zł65 m² 12 984,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia przez właściciela, bez pośredników i biur nieruchomości. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej pcc 2% ( ok. 18tys. zł) wystawiam fakturę vat. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł72 m² 9 740,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Odkryj wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Langiewicza w Kielcach o powierzchni użytkowej 66,38 m2 (powierzchnia całkowita 71,78 m2), usytuowane na parterze w kameralnym, dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Baranówek,Kielce

1 099 000 zł85 m² 12 929,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Sprzedam 5-cio pokojowy Apartament w nowym budownictwie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Tel:   Apartament położony jest na osiedlu Baranówek na 4 (ostatnim) piętrze (szybkobieżna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

355 000 zł42 m² 8 492,82 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Podkarczówka. Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2, mieszczące się na parterze w siedmiopiętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w centrum Kielc. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Kaczmarka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

320 000 zł34 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Preferujesz ścisłe centrum Kielc? Pragniesz zamieszkać czy zainwestować w nieruchomość położoną w centrum? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie dla studenta naprzeciwko politechniki świetokrzyskiej blisko centrum blisko obu Galerii echo i korony. Do Uczelni około 300m. Mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

500 000 zł54 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas Przestronne mieszkanie o powierzchni 54m2 na 4. piętrze z 4, położone przy ul. Massalskiego. Aktualnie przechodzi delikatne odnowienie, dzięki czemu jego aktualny wygląd może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

275 000 zł35 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowy, budynku na przy ulicy Urzędniczej na osiedlu Jagiellońskim. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Herby,Kielce

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Mieszkanie znajdujące się na 3 parterze, na ul. Szczygla 7 blisko centrum Kielc na osiedlu Herby. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

680 000 zł64 m² 10 695 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 63,86 m2 położone na ul. Górnej 22 w bliskiej odległości od Galerii Echo w Apartamentowcu z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

610 000 zł53 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okrzei mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską w cenie. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na ul Okrzei przy Parku - Dolina Silnicy w Kielcach. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

318 000 zł36 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości ckdom prezentuje mieszkanie położone na parterze przy ul. Raciborskiego w Kielcach. Na metraż 35,8 składają się: -salon z wyjściem na balkon -wydzielona sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Centrum,Kielce

560 000 zł64 m² 8 764 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Kielc przy ul. Prostej. Najważniejsze atuty: * Doskonała lokalizacja Nieruchomość położona jest w wyjątkowo dogodnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

244 900 zł24 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 24 m2 usytuowana na trzecim piętrze w 3-piętrowym bloku w centrum Kielc, przy ul. Wesołej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! ** Gratka dla osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i ogromnym tarasem w prestiżowej lokalizacji Kielc, przy ul. Kościuszki 33** blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Świętokrzyskie,Kielce

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30m2 na ul. Mieczysława Karłowicza na ksm. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

329 900 zł53 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w samym ścisłym centrum Kielc ulica Sienkiewicza. Mieszkanie do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnowska

Jana Czarnockiego,Kielce

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania położonego na osiedlu Czarnockiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Chęcińskie,Kielce

455 000 zł54 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: -z 3 pokoi (salon, sypialnia, pokój) -widna kuchnia -łazienka korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

370 000 zł36 m² 10 347 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Cena do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum Kielc na ul. Żeromskiego. Nieruchomość o powierzchni 35,76m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

1 500 000 zł195 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej części miasta. Ta nietuzinkowa nieruchomość oferuje wyjątkową przestrzeń oraz komfortowe warunki życia dla całej rodziny. Na pierwszym.