dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kielce

Jagiellońskie,Kielce

474 900 zł56 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedam 3 pokojowe przytulne mieszkanie po remoncie, o powierzchni 56 m2 na Os. Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku w centrum Kielc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weroniki

Herby,Kielce

335 000 zł45 m² 7 444 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Świętej Weroniki na os. Herby. Mieszkanie jest usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego ocieplonego budynku. Blok po termomodernizacji. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

399 000 zł55 m² 7 231 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,18m2. Lokal znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku z windą przy ulicy Hożej w Kielcach blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

539 000 zł60 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego, umeblowane, wyposażone! atrakcyjna lokalizacja Prezentujemy Państwu przytulne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Centrum,Kielce

670 000 zł72 m² 9 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie z garażem i ogrodzonym ogródkiem na sprzedaż. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania, które zachwyca swoją lokalizacją, układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

329 000 zł42 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,7m2 zlokalizowane na osiedlu ksm. Nieruchomość składa się z : * salonu połączonego z otwartą kuchnią z którego można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solna

Centrum,Kielce

1 800 000 zł89 m² 20 175 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament 3 pokojowy 89,22 m2 położony przy Promenadzie Solnej tuż obok Parku Miejskiego. Na powierzchnie 89,22 m2 składają sie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Świętokrzyskie,Kielce

259 900 zł28 m² 9 451 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 27,5m2 na ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony domofonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! oferta na wyłączność 0 % prowizji od kupującego! sprzedaż bez pośrednika. Oferuje na sprzedaż: piękne, nowoczesne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Owsiana

Czarnów,Kielce

199 000 zł24 m² 8 156 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Czarnów przy ul. Owsianej. Powierzchnia 24,40m2 W skład mieszkania wchodzi: - widna kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Jagiellońskie,Kielce

325 000 zł38 m² 8 464 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedam 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 38,4m2 na ul. Różanej oś. Jagiellońskie Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeleniowska

Uroczysko,Kielce

750 000 zł64 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Premium w Kielcach w pięknej okolicy nad kieleckim zalewem przy ul. Jeleniowskiej 202a usytuowane na trzecim piętrze. Metraż Apartamentu to 64,36m2 w skład kórego wchodzą: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Świętokrzyskie,Kielce

699 999 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,08m2 znajdujące się na 8 piętrze na ulicy Zagnańskiej. W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje -balkon -kuchnia z aneksem -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

375 000 zł58 m² 6 466 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: jakie ? -4 pokoje. -powierzchnia 58m2. -piętro 4/4. -oś ksm, -ul. Zagórska -dwustronne -do odświeżenia -balkon Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżanowskiej

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł83 m² 9 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 83,2m2 na ul Krzyżanowskiej 7 w Kielcach. Parter blok 4 piętrowy po termomodernizacji Dostępne od zaraz Najważniejsze atuty * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

269 000 zł34 m² 8 029,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 33,5 m , położonego na parterze bloku przy ul. Zagórskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 33,5 m Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

339 000 zł40 m² 8 518 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością chciałam zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Chęcińskiej w ścisłym Centrum Kielc. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

375 000 zł46 m² 8 116,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

***tylko U nas*** Przedstawiam ofertę sprzedaży ustawnego 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, jak najbardziej gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

349 000 zł36 m² 9 775,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Przytulne, dwupokojowe, mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - osiedle ksm! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Szydłówek,Kielce

347 000 zł37 m² 9 455,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją z centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku. Składa się z dużej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

559 000 zł55 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Ckdom prezentuje mieszkanie dwu pokojowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Ślichowice przy ulicy Kaznowskiego. Na metraż 54,75 m2 składają się: *duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

659 000 zł65 m² 10 104,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje mieszkanie położone na Osiedlu Nowy Bocianek w Kielcach. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Wyspiańskiego w pobliżu Galerii Echo i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znojkiewiczowej

Kielce,świętokrzyskie

890 000 zł103 m² 8 676,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę s przedaży nietuzinkowego 3- pokojowego, rozkładowego mieszkania. Mieszkanie zostało w ykończone z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

335 000 zł41 m² 8 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 40,6m2 z balkonem(2,5m2) Nieruchomość do remontu zlokalizowana na osiedlu Sady ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

411 000 zł50 m² 8 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Mieszkanie 2- pokojowe w ścisłym centrum Kielc. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagnańska

Sady,Kielce

899 000 zł82 m² 10 945 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki Apartament 82,14 m 2 z dwoma ogródkami i imponującą lokalizacją Os. Patio Vita Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

460 000 zł34 m² 13 438,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego mieszkania, które zapewni komfort i wygodę na wysokim poziomie. Sady oferują nie tylko spokojne i bezpieczne otoczenie, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

445 000 zł34 m² 13 244 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nie przegap okazji zakupu tego wyjątkowego mieszkania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na pokazanie i dokonać pierwszego kroku do posiadania wymarzonego lokum lub skutecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne Wzgórze,Kielce

473 000 zł65 m² 7 276,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią 65 m2 z balkonem os. Słoneczne Wzgórze Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Sady,Kielce

439 000 zł34 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 34,24m2 zlokalizowana na 2 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zapolskiej

Kielce,świętokrzyskie

598 000 zł55 m² 10 942,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z windą w Kielcach przy ul. Zapolskiej. Powierzchnia - 54,65 m2 , 4p/4 , cena-598 000 zł , w cenie mieszkania pomieszczenie gospodarcze. Nowoczesny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

270 000 zł33 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przytulną kawalerkę w spokojnej cichej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie w 2016 roku. Nieruchomość o powierzchni 33,3 m2 znajdująca się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

295 000 zł29 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Szydłówek i jest położona na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Chęcińskie,Kielce

335 000 zł30 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, po generalnym remoncie! Na Sprzedaż lub Zamianę oferujemy piękne mieszkanie po generalnym remoncie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedam 1 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2 na ul. Marszałkowskiej os. Szydłówek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Blok zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Nowy Folwark,Kielce

544 000 zł46 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na 3 piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne, ciepłe mieszkanie na 6 tym piętrze z balkonem z widokiem na miasto o powierzchni 36,22 m2, po remoncie w centrum Kielc przy Urzędzie Wojewódzkim, przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Stoku,Kielce

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie Osiedle Na Stoku! Szczególna propozycja dla rodziny z dziećmi! Mieszkanie o powierzchni 57,00 m2 usytuowane na wygodnym partarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Ck Dom prezentuje mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul Tektonicznej os. Ślichowice. Mieszkanie 2 stronne , bardzo dobrze nasłonecznione ,położone na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość znajduję się w pożądanej lokalizacji os. Ksm zlokalizowane na wysokim Parterze IV piętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stara

Szydłówek,Kielce

460 000 zł59 m² 7 809,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko u nas! 3 pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż dwustronne.