dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

520 992 zł54,27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

435 540 zł36,60 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 848 zł51,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkanie z antresolą - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

420 200 zł38,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

423 168 zł37,12 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

400 608 zł34,24 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

333 032 zł25,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,04 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z 1 pokoju połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na II piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

412 365 zł37,15 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,15 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł115,70 m² 8 513,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 115,70 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,80 m² 11 398,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie I zyskaj Z `pakietem korzyści! `zielone Wzgórza` to inwestycja tworzona specjalnie dla ludzi pragnących harmonii i spokoju, w mieście a zarazem w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym, na osiedlu Czarnów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

368 042 zł31,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,19 m w nowoczesnej inwestycji Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

659 002 zł62,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

458 540 zł45,40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

404 608 zł37,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

437 690 zł38,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł219,88 m² 6 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży apartament o powierzchni 219,88 m , położony na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Apartament zachwyca wysokością pomieszczeń ok. 3,5 m, dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

546 576 zł46,32 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,76 m² 7 923,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 66,67m kw usytuowane na II piętrze w bloku II piętrowym, w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego wc;.

Szczegóły ogłoszenia

463 080 zł45,40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

628 320 zł65,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja tylko U nas | idealne pod inwestycję | 2 pokoje | ul. Warszawska Szukasz mieszkania, które może przynosić dochód z wynajmu lub będzie komfortowym miejscem do życia? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,40 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż ksm, ul. Bohaterów Warszawy 13 znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 37,40m2 w którego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45,70 m² 7 221,01 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta | 45,7 m | 7 piętro | cena 330 000 zł Biuro konsus nieruchomości & finanse prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

468 732 zł44,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

409 920 zł36,60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

426 880 zł37,12 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

453 888 zł35,46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

426 272 zł38,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na IV piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,94 m² 8 324,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy ul. Karczówkowskiej 19, osiedle Jagiellońskie. Powierzchnia wynosi 53,94m2, w czego.

Szczegóły ogłoszenia

430 078 zł38,06 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na V piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

459 565 zł42,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

589 972 zł49,37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z tarasem I ogródkiem! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 49,37 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku z windą. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

433 356 zł44,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

863 784 zł79,98 m² 10 800 zł/m²