dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie po remoncie Idealne dla Pary, rodziny lub inwestycyjnie Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

395 000 zł60 m² 6 561,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60m2, na osiedlu ksm ul. Zagórska, zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku kilka minut na piechotę od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

230 000 zł27 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27m2 ul Bukowa W skład którego wchodzą - 2 pokoje - kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły zabezpieczony domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

339 000 zł43 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na ul. Piekoszowskiej na 5 piętrze z 10 piętrowym bloku. Powierzchni 43m2 Mieszkanie można zaaranżować wobec własnego gustu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł43 m² 7 920,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, w cichej i spokojnej okolicy, na ul. Piekoszowskiej. Pełna własność, założona księga wieczysta. Wymienione instalacje elektryczna (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

265 000 zł43 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne mieszkanie Mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na parterze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z windą na ul. Chęcińskie centrum W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

265 000 zł47 m² 5 591 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,4 m2 ul Piekoszowska os Czarnów w skład którego wchodzą - 2 osobne widne pokoje - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 5 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

289 000 zł40 m² 7 243,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,9 m na osiedlu ksm przy ulicy Bohaterów Warszawy na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

279 000 zł44 m² 6 323,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 44,12m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Śląskiej ( osiedle ksm ). W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 przy ulicy Kwarcianej w Kielcach osiedle Baranówek. Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do wprowadzenia. 1. Aneks + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Wielkopole,Kielce

289 000 zł46 m² 6 283 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! 46 m2 na osiedlu ksm ul Kujawska w Kielcach. Lokal na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znojkiewiczowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

308 000 zł44 m² 6 936,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje Nieruchomość idealną dla pary lub pod inwestycję! Mieszkanie w kameralnym budynku, usytuowane na 1 piętrze z 2, o powierzchni 44,40m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szydłówek,Kielce

419 000 zł63 m² 6 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokoje 63,3mkw na osiedlu Szydłówek przy ul. Wiśniowa 13 położone na piętrze 4 z 4 w bloku świeżo po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

820 000 zł88 m² 9 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Piękny, nowoczesny apartament z wyposażeniem o powierzchni 87,5m2. Lokalizacja: os. Baranówek Piętro: 1/3 Mieszkanie sprzedawane wraz: z 2 miejscami garażowymi (30000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Wielkopole,Kielce

289 000 zł45 m² 6 422 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie - 2 pokojowe 45 m2 na osiedlu ksm ul Konarskiego w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

329 000 zł44 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne mieszkanie! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 6 piętrze widokowym piętrze z 10 wieżowcu z windą na ul. Chęcińskiej centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 usytułowane na 2 piętrze w 4 piętrowym w bloku zlokalizowane przy ulicy Tarnowskiej (centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoszka

Wielkopole,Kielce

265 000 zł43 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na ulicy Tadeusza Włoszki, osiedle ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaznowskiego

Ślichowice,Kielce

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż ustawne ciepłe mieszkanie 3+1 pokojowe powierzchni 75m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane jest na oś. Ślichowice ul. Kaznowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Uroczysko,Kielce

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, w ogrodzonym bloku z 2008r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. W kuchni meble kuchenne, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

289 000 zł46 m² 6 255,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: idealna propozycja pod inwestycję lub dla rodziny! Mieszkanie 2-pokojowe, 46,2 m2, na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Nieruchomość zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie - 2 pokojowe 50 m2 na osiedlu ksm ul Karłowicza w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarciana

Kielce,świętokrzyskie

529 000 zł56 m² 9 499,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym przy ul Kwarcianej na Baranówku w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

269 000 zł33 m² 8 152 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas!atrakcyjne oferty Kawalerka 33m2 przy ul. Sienkiewicza kamienica Mieszkanie - 1 pokojowe o powierzchni 33 m2 w ścisłym centrum przy ul. Sienkiewicza w Kielcach. Lokal na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

285 000 zł53 m² 5 342 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul.Hożej na 8 piętrze z 9 piętrowym bloku. Powierzchni 53,35 m2wraz z udziałem pomieszczeń przynależnych (piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Na sprzedaż ciche, przytulne i widne mieszkanie 42m2 ul. Galenowa oś.Podkarczówka na 4 piętrze w 7 - piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

230 000 zł36 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne oferty tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 na 2 piętrze z 10wierzowcu zlokalizowane na Os. Czarnów, ul. Jagiellońska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

229 000 zł29 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Kawalerka 29 m2 na osiedlu ksm ul Romualda w Kielcach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Kielce

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami po Generalnym Remoncie. Doskonała lokalizacja dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60 m2, składające się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, hallu i łazienki. Apartament położony jest na 1 piętrze w 4- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

279 000 zł34 m² 8 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w dobrej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie na osiedlu szydłówek. Stan mieszkania po kapitalnym remoncie. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

230 000 zł29 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Romualda na osiedlu ksm Mieszkanie położone na 2 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Lokal ciepły i słoneczny z ekspozycją na południe. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł40 m² 7 071,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje w odnowionym bloku z cegły w samym centrum miasta! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

420 000 zł82 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis ogłoszenia Nowe, nieużywane mieszkanie w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Plac Wolności Kielce. Pełna infrastruktura dostęp do wszystkich usług miejskich na piechotę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

210 750 zł26 m² 7 952,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł58 m² 7 798,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe, 57,7 m2, na ulicy Bohaterów Warszawy. Mieszkanie to jest ciche i ustawne, składa się z dużego pokoju połączonego z widną kuchnia,2 sypialni, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bocianek

Bocianek,Kielce

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Nowoczesne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na osiedlu Bocianek Idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Oferuje nowoczesne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

407 000 zł59 m² 6 921,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 3 pokojowego bez piecyka z loggią! Do Wejścia Doskonałe Dla Rodziny czy pod Inwestycję! Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* rezerwacja * ** tylko W naszym biurze ** W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 40m2 mieszczące się na parterze w 4-piętrowym bloku. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje Ofertę 2 pokojowe mieszkanie w Centrum -gotowe do zamieszkania. Idealna propozycja inwestycyjnie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowione , niezamieszkałe, w pełni umeblowane i urządzone dwupokojowe mieszkanie 50 m w Kielcach - na 4/4 piętrze , w budynku z 1987 r. przy ul. Piłsudskiego oś.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij