dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kielce - Oferty sprzedaży i najmu

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowione , niezamieszkałe, w pełni umeblowane i urządzone dwupokojowe mieszkanie 50 m w Kielcach - na 4/4 piętrze , w budynku z 1987 r. przy ul. Piłsudskiego oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostki

Wielkopole,Kielce

255 000 zł39 m² 6 572 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Św. Stanisława Kostki na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego kameralnego budynku. Inwestycja ze względu na swoje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

430 020 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy mieszkanie w budynku Apartamenty Seminaryjska na pierwszym piętrze. Apartament posiada piękny, duży tarasem o powierzchni 21 m2. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

233 000 zł36 m² 6 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36m2 usytułowane na 2 piętrze 10 piętrowego bloku przy ul. Jagiellońskiej os. Czarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

329 000 zł49 m² 6 676,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje po remoncie w bloku z cegły! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

289 000 zł55 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Galenowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Na powierzchnię 55,2 m 2 składają się: trzy osobne pokoje - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje z balkonem blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł60 m² 5 659,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży 3 mieszkanie o powierzchni 59,9 m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ulicy Jarzębinowej w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 mkw położone na III piętrze w budynku IV piętrowym na osiedlu ksm ul. Mazurska. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje: świetne mieszkanie dla singla, pary, starszej osoby lub pod dalszą inwestycję. Na sprzedaż jasna, rozkładowa kawalerka o powierzchni 28m2 usytułowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Herby,Kielce

265 000 zł49 m² 5 408 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas atrakcyjne ceny! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul.Miłej osiedle Hebry Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48,5m2. Mieszkanie znajduje sie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

245 910 zł42 m² 5 855 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** rezerwacja ** W ofercie sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 42m2 Mieszkanie nadaje się do remontu co daje potencjalnemu nabywcy możliwość wykończenia mieszkania według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

287 000 zł47 m² 6 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie mieszkanie na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc na ul. Głowackiego. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Szydłówek,Kielce

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości myplace prezentuje Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 50m2 usytuowana na 3 piętrze 3 piętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Miodowej os. Szydłówek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Barwinek,Kielce

315 000 zł46 m² 6 788,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości myplace prezentuje: słoneczne mieszkanie 46,4 m2 usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku z cegły przy ulicy Emilii Plater (osiedle Barwinek). Doskonałe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostki

Wielkopole,Kielce

239 000 zł38 m² 6 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Mieszkanie 1-pokojowe, 38m2, na parterze 2 piętrowego bloku na ul. Kostki osiedle ksm Mieszkanie 1 pokojowe można wyremontować według własnych preferencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bocianek

Bocianek,Kielce

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! W ofercie sprzedaży kolejne świeżo odremontowane mieszkanie! Szczególna propozycja dla rodzin z dziećmi! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mała

Centrum,Kielce

349 000 zł70 m² 4 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 70m2 usytołowane w samym centrum Kielc przy ul Małej. Usytuowane na IV piętrze w budynku z 1995 roku. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Świętokrzyskie

Świętokrzyskie,Kielce

199 000 zł34 m² 5 922,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Okazja cenowa - cena za m2 poniżej 6000 Na sprzedaż kawalerka na osiedlu Świętokrzyskie z piękną panoramą. W pobliżu znajduje się wiele sklepów (np. Rossmann, warzywniak, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł41 m² 7 002,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z cegły przy ul Warszawskiej. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjście na przestronna 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

660 000 zł70 m² 9 496,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2012 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 34,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne oferty tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Os. Czarnów, ul. Jagiellońska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- tylko U nas- niepowtarzalna oferta kupna mieszkania o łącznej powierzchni 41.8m2, które zostało przerobione na dwie niezależne kawalerki. Mieszkania znajdują się przy ulicy Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

300 000 zł49 m² 6 072,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje Nieruchomość o powierzchni 49,40 m2 usytuowaną na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku, znajdującą się przy ulicy Karłowicza (os. Ksm). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

375 000 zł73 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe o pow.73m2 usytuowane na 3pietrze na os.Szydłówek. Bardzo dobra lokalizacja! Blisko Uczelnie i szkoły! Mieszkanie składa się z : - 4 pokoi - Widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

315 000 zł46 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: 2 pokoje po remoncie w bloku z cegły po termomodernizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

475 000 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4pokojowe zlokalizowane przy ul. Marii Konopnickiej na os. Bocianek. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwarciana

Baranówek,Kielce

475 000 zł52 m² 9 182,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkanie 2 pokojowe do wejścia w nowym budownictwie. Idealne dla dla pary. Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Szydłówek,Kielce

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32m2 ul Bukowa os Szydłówek W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje przechodnie - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

260 000 zł35 m² 7 429 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na ulicy Zagórskiej, osiedle ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

225 000 zł28 m² 8 036 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Kawalerka do zamieszkania w pełni umeblowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ul Kowalczewskiego w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z wyjsćiem na przestronną loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Herby,Kielce

369 000 zł70 m² 5 271 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na parterze piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Herby ul. 1 maja. Mieszkanie bez piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

233 000 zł36 m² 6 508,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje Kawalerkę o powierzchni 35,8m2, usytuowaną na parterze 4 piętrowego budynku. Mieszkanie w stanie do remontu co daje potencjalnemu nabywcy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Sady,Kielce

340 000 zł46 m² 7 359 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 46,2 ul Dębowa os Sady 3 pokojowe znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku. Lokal składa się z - 3 osobnych pokoi - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

485 000 zł74 m² 6 510,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym przy ul Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Kielce

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż kawalerkę w Centrum. Na sprzedaż bezczynszowa kawalerka w kamienicy o powierzchni 34m2 usytułowana na 1 piętrze przy ulicy: małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

299 000 zł55 m² 5 416,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

220 000 zł37 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 ul Lecha os Czarnów W skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój -widna kuchnia -przedpokój -łazienka z wc -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

200 000 zł28 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Fryderyka Chopina na os. Ksm. Nieruchomość jest usytuowana na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku. Inwestycja ze względu na swoje komfortowe usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

489 000 zł66 m² 7 446,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami w budynku w 2008 roku Gotowe do zamieszkania! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 65,67 m2.