dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 103 ogłoszenia

345 000 zł46,22 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

881 820 zł81,65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 81,65 mkw usytuowane na X piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł56,87 m² 11 603,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament Z ogródkiem Nowy Stok Kielce Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu gotowym do wprowadzenia bez stresu związanego z remontem i urządzaniem? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

860 000 zł53,01 m² 16 223,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogrodem Apartamenty Stadion ul. Żółkiewskiego Kielce 53,01 m Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia, loggia, na Stoku Oferujemy Państwu na wynajem, dostępne od zaraz dwupokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł70,39 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wygodny apartament trzy - pokojowy o metrażu 70,39 m2 z długim tarasem w stanie wykończonym w jednej z prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Apartament określany mianem.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu ksm w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 962 zł27,86 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie W stanie deweloperskim odbiór IV kwartał 2027! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach. Bliskość Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 30 m , zlokalizowany przy ul. Lotniczej 8 w Kielcach. W pobliżu znajduje się Politechnika Świętokrzyska oraz Sąd Rejonowy, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze, przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

612 915 zł42,26 m² 14 503,43 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca sky trust przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | Dzielnica Kielczanka Prezentujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca z windą, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł50,73 m² 8 969,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m , położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł40,56 m² 2 095,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomość lokalową położoną w Kielcach przy ul. Przejazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie blisko Centrum ul. Okrzei. Mieszkanie gotowe do wejścia bez zastanawiania się! dwa wygodne pokoje z ładnym balkonem. U kład pomieszczeń: - salon z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

386 912 zł34,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75,50 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł121,90 m² 7 588,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 121,9 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62,83 m² 7 560,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Okazja 7500 zł/ m 2 , 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem kameralny blok, osiedle Podkarczówka, ogródek 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł36,20 m² 7 651,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne 1.

Szczegóły ogłoszenia

640 800 zł64,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł69,23 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia apartament o powierzchni 69,23 m2 z dużym balkonem, zlokalizowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Kołłątaja, na osiedlu Podkarczówka. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł55,80 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | 55,8 m | wysoki standard | Kielce, al. Solidarności / ul. Górna | Kielczanka Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: pokój o pow. ok. 20,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27,50 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

513 774 zł50,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł115 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne , wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na reprezentacyjnym , kameralnym osiedlu przy ulicy Zapolskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,71 m² 9 393,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m , położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł54 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 54 m | centrum Kielc | ul. Silniczna | 1 piętro | parking | świetna komunikacja Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w ścisłym centrum Kielc.