dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 102 ogłoszenia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,21 m² 9 935,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

583 632 zł46,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43,70 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

775 000 zł81,50 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m , położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł59,10 m² 12 994,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na baranówku o powierzchni 59,1 m . Idealne dla Ciebie i Twojej Rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł38,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 38,39 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 171 zł71,57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł30,24 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja przytulne lokum na start lub pod inwestycję Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,24 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,60 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Gagarina w Kielcach. Mieszkanie składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

458 540 zł45,40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł37,10 m² 7 654,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. Ksm). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł65 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, świetną lokalizację i funkcjonalność? Mamy coś, co sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Zapraszamy na ul. Glinianą, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

388 930 zł33,82 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 536 zł37,92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł50,40 m² 10 019,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,11 m² 6 797,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,11 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Jaworskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,70 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 390 zł39,95 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 40m , zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 060 zł69,45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 748 zł63,31 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

519 823 zł53,59 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,59 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym III piętrowym bloku przy ul. Glinianej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Konarskiego w Kielcach (os. Ksm). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł57,75 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

341 320 zł29,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,25 m² 13 261,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 60,25 m , usytuowany na 4. przedostatnim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Parkowe Wzgórze. Położenie bloku na wzniesieniu sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 424 zł75,78 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł76,10 m² 7 030,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska, bez podatku pcc (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 76,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33,50 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 784 zł39,98 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,10 m² 7 416,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w III piętrowym kameralnym bloku przy ul. Bema. Mieszkanie obecnie składa się z widnej osobnej kuchni, korytarza, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39,16 m² 9 703,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,70 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

326 170 zł25,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30,40 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow.