dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 102 ogłoszenia

335 844 zł29,46 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł32 m² 14 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! nowe pod klucz gotowe do zamieszkania 32 m | Kielce, ul. Szajnowicza | 4/4 piętro | Winda Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł72,50 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania, w kameralnym miejscu, gdzie panuje cisza i spokój? Świetnie trafiłeś! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na wysokim parterze, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kielce,świętokrzyskie

386 760 zł35,16 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję powstająca W kielcach W niewielkiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

711 936 zł69,12 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 145 zł63,70 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta! stan deweloperski premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł34,80 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. Ksm). W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

459 565 zł42,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,44 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

439 300 zł38,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Pierwszy najem! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84,70 m² 8 842,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 84,70 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Mieszkanie znajduję się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 137 000 zł155 m² 13 787,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

To dwupoziomowe mieszkanie typu penthouse, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników luksusu i komfortu. Położone na szczycie budynku, oferuje nie tylko przestronność, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł33,25 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,59 m² 8 004,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż ul. Nowowiejska , os. Sady, kielce Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 58,59 m Liczba pokoi: 3 pokoje(z możliwością powrotu do 4 pokoi) Piętro: 1/10 blok.

Szczegóły ogłoszenia

867 858 zł79,62 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 79,62 mkw usytuowane na I piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł53,94 m² 13 715,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielczanka narożny balkon garaż Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Paderewskiego, w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 36,28 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29,30 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku, z roku 2000. Na powierzchnię 50 m2 składa się: salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71m2, zlokalizowanego przy ul. Klonowej 93. Klonovia to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,11 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,11 m2 na Oś. Ksm przy ul. Chopina. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 8 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł64,70 m² 8 887,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł27,70 m² 9 963,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Kielc i nie trać czasu na dojazdy! Kawalerka zlokalizowana na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Głowackiego 9 w Kielcach czeka na nowego najemcę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,10 m² 10 962,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: atrakcyjną i słoneczną kawalerkę o pow. 29,1 m usytuowaną na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie