dowolna

Mieszkania Kielce – oferty mieszkań

1 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 103 ogłoszenia

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł39,68 m² 9 576,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,68 m usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku z 2024 roku. Osiedle Widok to nowa inwestycja zlokalizowana na północy.

Szczegóły ogłoszenia

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł68 m² 10 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe o powierzchni 68 m2 mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz i wykończone pod klucz przez doświadczoną, renomowaną firmę "gotowe do Zamieszkania". Całość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,10 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania, idealnego dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję? Świetnie trafiłeś! Oferujemy mieszkanie na parterze w bardzo dogodnej lokalizacji, na osiedlu Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

772 560 zł64,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,32 m² 10 935,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne 2-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu-Z wyposażeniem-nowsze budownictwo! doskonałe zarówno do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

526 110 zł55,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadamy wyjątkowy, rozkładowy apartament o powierzchni 55,38 m , usytuowany na parterze z ogródkiem i dwoma tarasami. Przemyślany układ 3 pokoi zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,54 m zlokalizowane na I piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy baranówek/stadion Leśny, przy ul. Artylerzystów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

471 424 zł37,12 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 428 zł25,46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,70 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe pow. 58 m2 mieszkanie na Sadach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,80 m² 7 706,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 500 zł48,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,29 m znajduje się na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku developerskim, oferującym atrakcyjny widok na Telegraf. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,91 m² 7 788,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Małej w ścisłym centrum Kielc. Bliska odległość głównej ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym -możliwość wydzielenia trzech lub.

Szczegóły ogłoszenia

466 882 zł60 m² 7 781,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy os. Kochanowskiego jednej z bardziej cenionych dzielnic Kielc. To idealne miejsce do życia z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

480 604 zł45,34 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

641 410 zł65,45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 400 zł98 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Nowoczesne mieszkania z ogródkami - Enklawa Prendowskiej w Kielcach Na sprzedaż 2 komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,98 m² 12 489,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i widokiem na Telegraf - Bella Vista, kielce Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,50 m² 8 845,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne 2 pokoje mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji ul. Orzeszkowej, kielce. Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 900 zł57 m² 11 559,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta nie rezygnując z jego wygody. Na sprzedaż oferuję nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 440 zł55,80 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego w Kielcach. Na powierzchnię 120 m2 składa się: salon dwa pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stylowe mieszkanie po remoncie os. Ksm, ul. Sandomierska, kielce Na sprzedaż oferuję piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na os.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Massalskiego na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 51m składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia piękne, klimatyczne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Bukowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 490 zł54,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

755 370 zł59,45 m² 12 705,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,44 m z użytkowym poddaszem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach daje dużą swobodę aranżacji, a zamknięty, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,25 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 32,25m Kielce ksm inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,25 m , zlokalizowane przy ul. Romualda 4 na Osiedlu ksm w Kielcach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

444 796 zł36,76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027