dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kielce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

924 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 750 zł29 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 923 zł26,19 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 943 zł46,27 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 999 zł74,58 m² 6 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna majowa apartament 74,58 m w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za gotówkę i podpisaniu umowy w maju: dwa miejsca parkingowe gratis.(wartość 40 000 zł) Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł40,50 m² 10 123,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - 40,5 m , Kielce (doskonała lokalizacja!) Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym Pokój sypialny z balkonem Garderoba/pokój biurowy Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,80 m² 7 093,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na parterze z loggią i piwnicą Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze zadbanego budynku, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 475 zł57,25 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 954 zł71,27 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i trzech balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 316 zł57,58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

464 620 zł35,74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,78 m² 10 299,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 121,15 m , zlokalizowanego w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 301 zł73,11 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,11 m , położonego na parterze w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie w Domaszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60,30 m² 9 767,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- balkon - - blisko politechniki św., UNIWERSYTETU, WSZECHNICY, WSAP i innych uczelni wyższych - - PRZED BLOKIEM PARKING - - OGRZEWANIE Z SIECI MIEJSKIEJ- - CIEPŁA WODA Z BOJLERA.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,90 m² 7 994,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,9 m , zlokalizowane w Kielce, przy ul. Chopina 15 w jednej z najlepiej skomunikowanych i poszukiwanych części.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,31 m² 11 465,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała inwestycja pod wynajem Oferuję piękne mieszkanie w ścisłym centrum, blisko wydziału medycznego ujk, kościuszki 14. Mieszkanie środkowe, wschodnie, drugie piętro z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 55 m | kameralna zabudowa | ul. Domaszowska / Taylora | Kielce Prezentujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej / Taylora.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10 Na powierzchnię 30 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

325 200 zł48 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1989 roku, po termomodernizacji, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,60 m² 10 381,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o metrażu 23,6 m zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam duże, ustawne i jasne mieszkanie z pięknymi widokami na dwa stoki narciarskie i okolicę. Piętro 5. Duży balkon. Mieszkanie na ogromny przedpokój z wielką szafą pod wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,20 m² 9 099,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1996 roku przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33,20 m² 10 210,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,2 m położone w Kielcach przy ul. Winickiej 6. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament z 2018 roku duży balkon, miejsce parkingowe osiedle Barwinek Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie wraz z komórką lokatorską w bloku na 3cim piętrze w bloku bez windy. Ekspozycja mieszkania to wschód i zachód w tym balkon od zachodu. W klatce.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł82 m² 10 353,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam komfortowo wykończony bardzo przestronny i kameralny apartament 3 pokoje (3p./3) po podłodze 90,94m2 (KW81,87 m2), w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,20 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie osiedle ksm Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż o pow.59m2, piętro 9/10,osiedle Sady. Położone w strategicznym punkcie miasta: naprzeciwko Politechniki Świętokrzyskiej, szkoły muzycznej, blisko ujk, galerii Echo.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł59,95 m² 6 605,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego, 3 pokojowego mieszkanie z osobną, widną kuchnią Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,79 m² 13 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m2. Zlokalizowane przy ul. Jerzego Bogumiła Puscha w dzielnicy Ślichowice. Usytuowane na parterze w II piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,60 m² 7 277 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy. Mieszkanie składa się z: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

239 000 zł24 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod inwestycję na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 58 m - Osiedle Bocianek Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł41,30 m² 14 019,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.