Mieszkanie, ul. Staszica
Staszica, Centrum, Kielce, świętokrzyskie
- 4 800 zł
- 149,50 m²
- 32,11 zł/m²
Krystyna Tobera
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Staszica
Staszica, Centrum, Kielce, świętokrzyskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Staszica
Zaktualizowane: 21 maja 2026
4 800 zł 149,50 m² 32,11 zł/m²
5/5
6
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
6Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 800 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 149,50 m², 6 pokoi, 3 łazienki
- Budynek: rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: lodówka
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: "RYNEK NIERUCHOMOŚCI" TOBERA, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: sier-5
Lokalizacja
- Adres: Staszica, Centrum, Kielce, świętokrzyskie
Opis nieruchomości
Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowy apartament. Apartament położony w ścisłym centrum miasta, w eleganckim apartamentowcu ,Ludwik" . Budynek "Ludwik" " wybudowany w 2011 roku. z wysokiej jakości materiałów. Oddany do eksploatacji w lipcu 2012 roku .
Monitoring. . Dwie szybkie windy.
Dodatkowe drzwi na korytarzach oddzielające od schodów i wind. .Wysoki standard wykończenia klatek schodowych - kamień naturalny, płaskorzeźby, kryształowe lustra, eleganckie żyrandole. (...)
502 718...
502 718 737