dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kielce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

930 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

930 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

619 000 zł75,89 m² 8 156,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spełnij marzenie o własnym mieszkaniu. W styczniu 2025 r. rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego osiedla słoneczna wola na przedmieściach Kielc, wśród pięknych krajobrazów gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 345 zł26,38 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 178 zł33,56 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i przestronnym tarasem, zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 540 zł46,16 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji w centrum Kielc Kater Pallas. Dodatkowo płatne: miejsca postojowe na platformach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 000 zł102,06 m² 18 126,59 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m | Taras 32 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł74,58 m² 6 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna majowa apartament 74,58 m w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za gotówkę i podpisaniu umowy w maju: dwa miejsca parkingowe gratis.(wartość 40 000 zł) Przy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,80 m² 7 093,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na parterze z loggią i piwnicą Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na parterze zadbanego budynku, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

488 757 zł59,10 m² 8 270 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 59.10 m2. Lokalizacja:Norwida 3. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 121,15 m , zlokalizowanego w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 301 zł73,11 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,11 m , położonego na parterze w I etapie inwestycji Osiedle Bliskie w Domaszowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 315 zł121,15 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Kielce,świętokrzyskie

749 000 zł91 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, przy ul. Przyborowskiego w Kielcach. Na powierzchnię 91 m2 składają się: salon z wejściem na balkon, oddzielna kuchnia 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 48m2, położone na osiedlu Czarnów przy ulicy Bolesława Chrobrego. Mieszkanie składa się z: 2 oddzielnych pokoi oddzielnej kuchni łazienki z wc i wanną korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,30 m² 6 673,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Źródłowa To propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,74 m² 10 428,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wygodny apartament z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słoneczne Wzgórze na ul.G.Zapolskiej w apartamentowcu z 2009 roku. Usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 444 zł45,88 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Luxury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 400 zł57,25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 316 zł57,58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,78 m² 10 299,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Poleska

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł58,69 m² 13 613,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: wyjątkowy apartament 3-pokojowy z imponującym tarasem ponad 70 m ! wysoki standard | gotowy do zamieszkania | pełne wyposażenie | garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,70 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,15 m² 9 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż Osiedle Panorama | Podkarczówka | Kielce Nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu Panorama na Podkarczówce jednej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,31 m² 11 465,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała inwestycja pod wynajem Oferuję piękne mieszkanie w ścisłym centrum, blisko wydziału medycznego ujk, kościuszki 14. Mieszkanie środkowe, wschodnie, drugie piętro z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 800 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż elegancki apartament wykończony pod klucz gotowy do zamieszkania! Dzielnica Kielczanka Apartament o powierzchni 54 m składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł58,90 m² 6 604,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Top lokalizacja + funkcjonalny układ - mieszkanie, które szybko znajdzie właściciela! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wygodnym 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,60 m² 12 055,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Kielc Garaż podziemny 50,61 m Biuro nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w budynku z 2020 roku, przy al. Szajnowicza-Iwanowa, osiedle Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58,59 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania kielce, ul. Nowowiejska 24 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,10 m² 8 157,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie Kielce, ul. Wspólna 2a | Centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,86 m² 10 701,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 71,86 m w inwestycji Moja Klonowa Kielce Biuro Nieruchomości ckdom Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w budynku Moja Klonowa o powierzchni 71,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł76,20 m² 9 383,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż lokal użytkowy / mieszkanie Kielce, ul. Siniczna 15 Biuro nieruchomości Kielce oferuje na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 76,26 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,30 m² 14 774,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,64 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ck dom z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 52,64 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w bloku, ul. Kochanowskiego. Powierzchnia wynosi 70m2, w czego w skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł128,20 m² 7 410,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 128,2 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Glinianej w dzielnicy Herby. Lokal stanowi odrębną nieruchomość i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł142 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, która zaskakuje ponad 200 m komfortu w sercu miasta Szukasz nietuzinkowego mieszkania, które zapewni Ci wygodę domu, ale zlokalizowane będzie w centrum miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł142,32 m² 6 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości ck dom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,70 m² 7 783,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 28, osiedle ksm. Powierzchnia wynosi 39,70m2, w czego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł57,65 m² 12 575,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 57,5 m al. Solidarności kielce Na sprzedaż atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , zlokalizowane w Kielce przy al. Solidarności,.

Szczegóły ogłoszenia

803 000 zł56,12 m² 14 308,62 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,12 m położone na 4 piętrze prestiżowego apartamentowca Plaza Tower II przy ul. Zagnańskiej 88 w Kielcach. Budynek wyróżnia się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij