dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Białogon,Kielce

759 200 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy i polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,92 m usytuowane na wysokim, parterz e w 2-piętrowym budynku ( po termomodernizacji i odnowieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Szydłówek,Kielce

759 000 zł64 m² 11 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Marszałkowskiej 64. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

429 000 zł50 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2 pokoje | 3 piętro | ul. Piłsudskiego idealne pod inwestycję lub dla rodziny Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon, winda, wolne od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Szydłówek,Kielce

379 000 zł32 m² 12 016,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania - idealna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortową, w pełni umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

519 000 zł49 m² 10 555,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania po remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje! Zdjęcia pokazują poprzednie realizacje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

439 000 zł66 m² 6 661,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: kielce, ul. Orkana Osiedle Uroczysko Piętro: 3 z 4 Powierzchnia: 65,9 m Cena: 439 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaski nad Rzeką

Piaski,Kielce

980 000 zł2 669 m² 367,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2 669 m2 , zlokalizowana w dzielnicy Piaski, ul. Piaski nad Rzeką. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 11 x 246 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Herby,Kielce

495 000 zł52 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne z super rozkładem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m - bezczynszowe, przy ul. Częstochowska 12 w Kielcach. Lokalizacja? Rzut beretem od centrum Kielc, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielkopole,Kielce

1 830 000 zł127 m² 14 409,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Świętokrzyskie,Kielce

450 000 zł62 m² 7 306,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ul. Nowowiejska, os. Sady jedno z tych miejsc w Kielcach, gdzie miasto oddycha wolniej. To tu, wśród rozległych terenów zielonych, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

466 543 zł40 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M35 Hol 2,66 m2 Łazienka 3,87 m2 Salon + aneks 22,32 m2 Pokój 10,22 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

946 000 zł81 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 81 m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standardzie, z użyciem jakościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

1 019 000 zł81 m² 12 580,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Grabina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

549 626 zł47 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M38 Hol 4,53 m2 Łazienka 4,35 m2 Salon + aneks 21,23 m2 Pokój 8,99 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Barwinek,Kielce

389 000 zł49 m² 7 971,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Rezerwacja do 30.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Centrum,Kielce

359 000 zł49 m² 7 383,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

359 000 zł47 m² 7 589,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Rezerwacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Wielkopole,Kielce

270 000 zł26 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,10 m , położona na 5 piętrze z windą w wieżowcu przy ul. Źródłowej 21 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Na Stoku,Kielce

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie w Oaza na Stoku, blok z 2004 roku. Mieszkanie 64 m2 + piwnica 8m2. Mieszkanie składa się: - salon - Kuchnia w pełni wyposażona - Łazienka - wc -sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kochanowskiego,Kielce

477 000 zł64 m² 7 501,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy w najwyższym budynku w Kielcach. Idealna lokalizacja pod wynajem lub na działalność gospodarczą. Ofertujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

449 000 zł59 m² 7 571,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 3 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem rezerwacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Wielkopole,Kielce

359 000 zł53 m² 6 825,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach ksm, ul. Wielkopolska To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Na Stoku,Kielce

389 000 zł30 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Kawalerkę z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem w garażu podziemnym oraz balkonem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Baranówek,Kielce

849 000 zł76 m² 11 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w apartamentowcu Doskonała lokalizacja dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tektoniczna

Ślichowice,Kielce

1 070 000 zł142 m² 7 529,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe, które łączy nowoczesne rozwiązania, wysoki standard wykończenia oraz świetną lokalizację. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bąkowa

Wietrznia,Kielce

839 000 zł127 m² 6 606,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu przy ul. Bąkowej w Kielcach Mamy przyjemność zaprezentować piętrowy dom z dużą działką, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

405 000 zł48 m² 8 385,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Podkarczówka,Kielce

430 000 zł56 m² 7 641,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. ok. 56,27 m2, zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Galenowej, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

396 000 zł40 m² 9 989,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wejścia bez piecyka, loggia, oddzielna kuchnia, os. Świętokrzyskie Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

349 900 zł47 m² 7 413,14 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 47,2 m , zlokalizowane na 1. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Paderewskiego 49/51 w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

272 000 zł40 m² 6 875,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 6800 zł/m2 parter, blisko Centrum, ul. Jagiellońska Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Bocianek,Kielce

398 000 zł42 m² 9 590,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na osiedlu Bocianek jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości terrahome przedstawia na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39 m położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Barwinek,Kielce

439 000 zł60 m² 7 292,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem bez piecyka, miejsca parkingowe, osiedle Barwinek Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

29 000 zł300 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę na rod Magnolia w Kielcach przy ul. Sandomierskiej. Na działce murowany domek ok 20 m. Na altance nowy dach pokryty blacha. Domek w dobrym stanie do odnowienia. Za domem murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35 m | 6 piętro | balkon | Nowy Świat Kielce | inwestycyjne opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. Nowy Świat, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

514 000 zł45 m² 11 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowy apartament z 2025 roku w Rezydencji Sikorskiego z miejscem postojowym oraz balkonem. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

297 000 zł43 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania Idealne dla rodziny lub pod wynajem z uwagi na pożądaną lokalizację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe m ieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ul. Wiśniowej, na osiedlu Szydłówek. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Czarnów,Kielce

429 000 zł56 m² 7 667,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu w Kielcach? Nie przegap naszej oferty sprzedaży wyjątkowego, przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Czarnów! T o idealna propozycja dla.