dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

350 000 zł46 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje: dwustronne mieszkanie z balkonem 2 pokoje, widna kuchnia, centrum Kielc Nieruchomość o powierzchni 46,2 m, położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Dobromyśl,Kielce

999 999 zł6 716 m² 148,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas W ofercie piękna działka o powierzchni 6700 m2. Działka mieści się nieopodal kieleckiej dzielnicy Dobromyśl, która znajduję się na zachodnich obrzeżach miasta. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

1 250 000 zł1 299 m² 962,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż działka o powierzchni 1299 m2 położona przy ulicy Podklasztornej 59 nr ewidencyjny działki 415 w Kielcach w pobliżu klasztoru na Karczówce ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sybiraków

Kielce,świętokrzyskie

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom zlokalizowany przy ul. Sybiraków w Kielcach o powierzchni całkowitej 190 m oraz użytkowej 144 m usytuowany jest na rozległej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajtarska

Baranówek,Kielce

1 099 000 zł85 m² 12 929,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości twoje M Ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe W wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania! Jest oazą wyjątkowego deasingu. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

650 000 zł61 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkanie z tarasem Kielce, ul. Okrzei Podstawowe informacje: lokalizacja: dolina Silnicy, ul. Okrzei 62b,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Bocianek,Kielce

409 000 zł50 m² 8 147,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu bardzo pożądanym Bocianek. Mieszkanie idealne na start jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Słoneczne Wzgórze,Kielce

723 400 zł90 m² 8 034,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,04 m2 zlokalizowane na III piętrze kameralnego bloku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z: poziomu I: przedpokój (z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Wielkopole,Kielce

897 000 zł72 m² 12 527,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania W wysokim standardzie premium w bloku z 2022r. Na sprzedaż mieszkanie urządzone "pod klucz" 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 189 000 zł89 m² 13 359,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

** W sprzedaży luksusowy apartament pod klucz ** - - - ogród 180m2 - - - - brak podatku pcc 2% - \\ Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niecałe 28,5m2 / Apartament 4pokojowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świętokrzyskie,Kielce

579 000 zł66 m² 8 783,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Świętokrzyskim o powierzchni 65,92 m , zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

639 000 zł71 m² 8 987,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje ofertę sprzedaży ustawnego, przestronnego, 3 pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu! Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje z uwagi na pożądaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Czarnów,Kielce

327 000 zł40 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym ogrodzonym bloku. Lokal jest podzielony: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Karczówka,Kielce

1 010 000 zł72 m² 14 125,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry na tarasie z widokiem na góry w Kielcach? Możliwe, jeśli to taras mieszkania, które widzisz na zdjęciach. Oferujemy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

689 000 zł54 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem os. Bocianek, ul. Wyspiańskiego 54,04 m Na sprzedaż przestronne, dwustronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

378 000 zł28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Radomskiej w Kielcach nasłonecznione mieszkanie o pow. 28m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśniówka

Leśniówka,Kielce

687 500 zł140 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Spokojna okolica blisko centrum miasta Na sprzedaż ostatnie dwupoziomowe, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Ślichowice,Kielce

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary lub pod inwestycję. Rezerwacja do 30.04.2025 rok - umowa przedwstępna Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronautów

Centrum,Kielce

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 35 m, usytuowane na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w sercu Kielc. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szydłówek,Kielce

749 000 zł60 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do dnia 30.06.2025r. Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego, nigdy niezamieszkałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 34m2 znajduje się na piętrze drugim w trzypietrowym bloku. W sklad wchodzi : - kuchnia - łazienka - duży pokoj z balkonem Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce

749 000 zł63 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,13 m2 zlokalizowane na VI piętrze bloku z windą przy ulicy Górnej. Lokal składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wileńska

Kielce,świętokrzyskie

725 000 zł853 m² 849,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nie uzbrojona ,media w poblizu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

3 150 000 zł2 625 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2625 m2 zlokalizowana w centrum Kielc przy ulicy Okrzei. Wjazd na działkę o szerokości około 29 m od ulicy Stolarskiej. Grunt ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowy, 3 pokojowy apartament z garderobą, w prestiżowej lokalizacji. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

148 960 zł266 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 266 m , położona przy ul. Jana Karola Chodkiewicza w Kielcach idealna pod budowę domu w zabudowie szeregowej lub niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Aleksandrówka

Białogon,Kielce

215 750 zł863 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Aleksandrówka. Działka o przybliżonych wymiarach 26 m x 32 m. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kochanowskiego,Kielce

897 000 zł72 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam apartament wyposażony I urządzony pod klucz W wysokim standardzie premium w bloku z 2022r. Nowe, nigdy niezamieszkałe! wyposażone wraz Z agd I meblami na wymiar!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

523 752 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,66 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku wielorodzinnego z windą przy ul. Artylerzystów w Kielcach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyńska

Wielkopole,Kielce

815 350 zł71 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M37 Hol 9,29 m2 Łazienka 4,86 m2 Salon + aneks 22,98 m2 Pokój 9,56 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

375 000 zł50 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Ćwiklińskiej na os. Słoneczne Wzgórze w Kielcach.