dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 120 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Obecnie hala posiada 2 wejścia w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

84,71 zł/m²65 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 64,93 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wiatrołapu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Pakosz,Kielce

23,33 zł/m²15 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 15 m2 w Kielcach w dzielnicy Pakosz. Łazienka ogólnodostępna na korytarzu Teren posesji ogrodzony, dozorowany z duża ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Centrum,Kielce

2 700 zł80 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 68 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronną kawalarkę na wynajem zlokalizowaną w samym Centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

45 zł/m²15 m² 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 15 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Na podłodze panele. Ogólnodostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Kielce, ul. Piekoszowska, os. Czarnów Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia ciepłą i słoneczną kawalerkę o powierzchni 37 m , zlokalizowaną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kielce

Wielkopole,Kielce

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:736 m²

Do wynajęcia 2 piętra domu wolnostojącego, zlokalizowanego na osiedlu ksm o łącznej powierzchni całkowitej około 280 m2. Możliwość najmu tylko do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia widny lokal dwustronny o powierzchni 49 m2 zlokalizowany na I piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z: dwóch pokoi, korytarzu oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Ślichowice,Kielce

49,99 zł/m²99 m² 4 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 98,63m2 w nowym bloku na osiedlu Ślichowice. Lokal w stanie deweloperskim z dużą witryną. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

2 150 zł86 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 86 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z poziomu zero. Hala posiada jedno wejście. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

36,67 zł/m²15 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 15 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo-usługowym w południowej części Kielc. Na podłodze płytki. Ogólnodostępna łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

45,77 zł/m²116 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, wc, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

39 zł/m²204 m² 7 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcie lokal biurowy o powierzchni 204 m2 zlokalizowany na II piętrze w biurowcu przy ul. Kolberga w Kielcach. Lokal składa się z: 2 łazienek, pomieszczenia socjalnego, recepcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Czarnów,Kielce

4 875 zł375 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (namiotowa) o powierzchni około 375 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Wysoka około 6,5 m. Hala wysokiego składowania wraz z regałami. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

45 zł/m²103 m² 4 635 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 103 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal składa się z: komunikacji z miejscem na recepcję/poczekalnię, 2 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 1000 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala zlokalizowana na I piętrze (winda towarowa). Zlokalizowana w kompleksie innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Czarnów,Kielce

400 zł40 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa (kontener morski) o powierzchni około 40 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Zlokalizowany w kompleksie innych hal. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 200 m2 zlokalizowana w dzielnicy Czarnów w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Hala posiada dwie bramy. W hali jest dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Herby,Kielce

9 720 zł540 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 540 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Herby. Hala wykonana z blachy wysoka około 8 m. Zlokalizowana w kompleksie innych hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 500 zł46 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane na II piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Hożej 39 w Kielcach. Lokal składa się z widnej, osobnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Na Stoku,Kielce

2 800 zł66 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,05 m2 zlokalizowane na II piętrze w nowo wybudowanym budynku z widną przy ul. Sikorskiego (os. Na stoku). Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Centrum,Kielce

46,90 zł/m²143 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 142,86 m2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. W skład lokalu wchodzi: -sala główna (136,56 m2), -pomieszczenie (2,71 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

41,05 zł/m²105 m² 4 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m2 zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal składa się z: komunikacji z miejscem na recepcję/poczekalnię, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce

6 300 zł300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 300 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala wykonana z płyty warstwowej, wysoka około 6,5 m. Zlokalizowana w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Kielce

Czarnów,Kielce

20 zł/m²40 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w budynku biurowym w dzielnicy Czarnów. Ogólnodostępna łazienka oraz aneks kuchenny na korytarzu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Leśniówka,Kielce

5 500 zł720 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala namiotowa o powierzchni około 720 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Hala posiada wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

4 275 zł285 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala blaszana o powierzchni około 285 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala wykonana z blachy, dostęp do hali z poziomu zero. Hala posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Nowy Folwark,Kielce

54,79 zł/m²36 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 36,5 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku handlowo-usługowo-biurowym w dzielnicy Nowy Folwark. Lokal składa się z jednego dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Kielce

Wielkopole,Kielce

25 zł/m²44 m² 1 093 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 43 m2 zlokalizowana na II piętrze w budynku biurowo-usługowym na osiedlu ksm. Lokal składa się z 3 przejściowych pomieszczeń o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

45 zł/m²55 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 55 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowo-usługowym w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Na podłodze wykładzina. Lokal posiada 2 wejścia (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kielce

Czarnów,Kielce

27 000 zł1 448 m² 18,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala około 1448 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Wjazd do hali z poziomu 0 (brak rampy). Zlokalizowana w kompleksie innych hal. Obecnie brak ogrzewania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Seminaryjskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kielce

Czarnów,Kielce

1 758 zł95 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni około 95 m2 zlokalizowana w Kielcach na os. Czarnów. Hala wykonana z blachy, wysoka około 5 m. Zlokalizowana w kompleksie innych hal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Kielce

Pod Telegrafem,Kielce

5 625 zł225 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 225 m2 zlokalizowana w dzielnicy Pod Telegrafem w Kielcach. Hala murowana, dostęp do hali z rampy. Hala posiada dwie bramy. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kielce

Leśniówka,Kielce

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni około 30 m2 zlokalizowany w kompleksie hal w południowej części miasta przy drodze wylotowej do Bilczy - Morawicy. Pomieszczenie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Sady,Kielce

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego przy ul. Jesionowej 11, na osiedlu Sady w samym centrum Kielc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce

36,54 zł/m²52 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 52 m2 usytuowany na parterze budynku przy ul. Słowackiego. Lokal posiada 2 wejścia - bezpośrednio z ulicy oraz z podwórka, na zaplecze. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 600 zł46 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Wiosennej w Kielcach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce

27 zł/m²580 m² 15 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na 2 piętrze o powierzchni 580 m2 w ścisłym Centrum. Wejście do lokalu z klatki schodowej z windą. Na podłodze wykładzina. Lokal może być przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielce

Wielkopole,Kielce

25 zł/m²280 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11