dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Zagnańskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na spokojnych osiedlu o powierzchni 31 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Ostra Górka,Kielce

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 wraz z dużym ogródkiem 40 m2, garaż a także komórka lokatorska zlokalizowane - przy ul. Andersa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzętom, z alarmem, położone w wyremontowanym wieżowcu przy ulicy Nowy Świat 18a w Kielcach (śródmieście). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kościuszki

Kochanowskiego,Kielce

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-10-20! Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w ścisłym centrum Kielc, tuż przy ul. Kościuszki 23, zaledwie 50 metrów od Collegium Medicum Uniwersytetu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Ślichowice,Kielce

1 800 zł48 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,29 m, zlokalizowane na drugim piętrze w niskim, kameralnym bloku na osiedlu Ślichowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

36,45 zł/m²273 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal magazynowo - handlowo - usługowy parterze w budynku przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie o pow. 60 m na os. Słoneczne Wzgórze - 3 pokoje + balkon w spokojnej okolicy Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Elizy Orzeszkowej na spokojnym osiedlu Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Centrum,Kielce

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Kaczyńskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 47m2 ul Klonowa os Szydłówek W skład którego wchodzą - duży salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Zagórze,Kielce

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe | ul. Zagórska, kielce | parter + balkon | wysoki standard Na wynajem komfortowe, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Kielce

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pok. mieszkanie o pow. 45 m2. Zlokalizowana na VIII piętrze. Nieruchomość położona w prestiżowej inwestycji Plaza Tower III. Budynek wybudowany w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Kielc - 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Żeromskiego - w samym sercu Kielc. Zaledwie 200 m od Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurajska

Ślichowice,Kielce

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na os. Ślichowice - 2 pokoje + balkon + komórka lokatorska. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jurajskiej - w spokojnej, zielonej części Kielc. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 100 zł28 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widną otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie, pomalowane, czyste. Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

13 500 zł600 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia przestronny magazyn z biurami o powierzchni 600 m , zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego w Kielcach przy ul. Zagnańskiej. Lokal składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wielkopole,Kielce

1 700 zł46 m² 36,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, 46,2m2, urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami! Umeblowane i urządzone! parter W bloku Z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Czarnów,Kielce

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jarońskich

Centrum,Kielce

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje pokój do wynajęcia w domu jednorodzinnym w centrum Kielce przy ulicy Jarońskich. Do dyspozycji lokatora jest osobne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Centrum,Kielce

2 400 zł33 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Centrum Kielc przy ul. Koziej 9a Piętro 4/4 z windą i klimatyzacją Mieszkanie o powierzchni 33,23m2 idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Szydłówek,Kielce

1 800 zł43 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Wiśniowej, szydłówek o powierzchni 43,33m2, wysoki parter W skład wchodzi: - otwarta kuchnia z oknem - salon - garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Jagiellońskie,Kielce

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe, wygodne mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim (przy ul. Słonecznej) - okolica bezpieczna, cicha i zielona, blisko centrum - dojście do Parku Miejskiego, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniówka

Słoneczne Wzgórze,Kielce

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, 2 piętro z windą, komfortowe w zacisznym miejscu dla 1-2 osób niepalących i bez zwierząt W pobliżu sklepy min. Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świętokrzyskie,Kielce

1 350 zł33 m² 40,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,25 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Świętokrzyskim przy ul. Jaworskiego. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Centrum,Kielce

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy Placu Wolności. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zagórze,Kielce

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na wynajem o powierzchni 80 m z pięknym 37 m tarasem w domu jednorodzinnym. Łącznie powierzchnia wynosi aż 117 m2! Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

2 500 zł37 m² 67,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36,95 m2 zlokalizowana na II piętrze w nowoczesnym budynku windą przy ul. Okrzei. Mieszkanie składa się przestronnego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

1 900 zł43 m² 43,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 43,31 m, zlokalizowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ślichowice,Kielce

2 300 zł64 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dodatkowo zabudowanym przedpokojem - 5,9 m2., w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Ślichowice przy ul. Massalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

2 600 zł66 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 66,20 m2 po generalnym remoncie wykonanym "pod siebie" z materiałów najwyższej klasy. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Szydłówek,Kielce

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu dwu- pokojowym dla studentów, osób pracujących lub uczących się, zlokalizowany na II piętrze w bloku przy ul. Zamenhofa na Kieleckim Szydłówku. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Sady,Kielce

1 450 zł28 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na wynajem 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiosennej w Kielcach (os. Sady). Dostępne od zaraz! Podstawowe informacje: lokalizacja: kielce, os. Sady, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 51 m , usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu ventus przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: -salonu, -aneksu kuchennego, -sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kochanowskiego,Kielce

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i słoneczne mieszkanie do wynajęcia na os. Świętokrzyskim - dostępne od zaraz. Szukasz komfortowego, cichego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Wielkopole,Kielce

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Wynajem na Osiedlu ksm 28 m , Parter, po Generalnym Remoncie Zapraszam do wynajmu pięknej kawalerki o powierzchni 28 m , zlokalizowanej na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Szydłówek,Kielce

1 500 zł34 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul Jesionowej. Mieszkanie dostępne od zaraz! Podstawowe informacje: lokalizacja Kielce os Szydłówek ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Czarnów,Kielce

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na poddaszu do wynajęcia - idealne miejsce dla Ciebie! Szukamy kobiet oraz studentek. Oferuję do wynajęcia samodzielną kawalerkę usytuowaną na poddaszu niedużego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Centrum,Kielce

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 30 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Kielc, na ulicy Wesołej. Dzięki takiemu położeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Wyposażenie: -okna pcv -meble (regały, wersalka, stół, krzesła) - kuchnia i łazienka w pełni wyposażona - podłogi w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

30,36 zł/m²56 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie Lokal Handlowo - Usługowy w Kielcach o metrażu 56 m , przy ul. Słowackiego Opis Lokalu: - powierzchnia całkowita: 56 m - Układ pomieszczeń: sala sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bocianek,Kielce

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie dostępne do najmu od 1 grudnia 2025r. Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje: na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 50m2 mieszkanie urządzone pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij