dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice,Kielce

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze, w budynku zlokalizowanym na osiedlu Ślichowice, przy ul. Karbońskiej. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Centrum,Kielce

1 600 zł46 m² 34,63 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,20 m2 przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach. Mieszkanie usytułowane jest na 9 piętrze 10 kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

25 zł/m²268 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal handlowo - usługowo - magazynowy parterze w budynku przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

39,60 zł/m²75 m² 2 970 zł

 

 

 

Centrum,Kielce

62,50 zł/m²144 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Ckdom Biurio Nieruchomości oferuje na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc. Lokal jest świetną okazją inwestycyjną. Bardzo korzystna cena, idealny metraż by przenieść swoje biuro do bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia przestronna, ustawna kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej. Dostępne od już! Mieszkanie jednopokojowe w nowszym budownictwie z 2009 roku o powierzchni 22,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 700 zł54 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najmcy! Posiadam do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 54,01 m 2 , usytuowane na trzecim piętrze w nowym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Ślichowice,Kielce

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka na ślichowicach, urządzona I wyposażona W podstawowe sprzety agd 35 m - świetna lokalizacja - ul. M. Raciborskiego 16 Mieszkanie jest widne, przestronne, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Centrum,Kielce

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie na wyłączność W pobliżu collegium medicum Uniwersytet Jana Kochanowskiego premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Kielce

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z funkcjonalnym pomieszczeniem idealnym na garderobę lub domowe biuro o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podklasztorna

Karczówka,Kielce

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Kielce, ul. Podklasztorna | Balkon | Garaż | Bezpieczne osiedle Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w Kielcach, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 500 zł64 m² 38,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zarezerwowane! - Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w centrum Kielc, w początkowej części ul. Ściegiennego. Blok oddany do użytku w 2021 r., wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Jagiellońskie,Kielce

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze 4-ro piętrowego budynku, położonego w Kielcach przy ul. Szkolnej na os. Jagiellońskie. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe mieszkanie 53m2 w wieżowcu z windą na 8 piętrze. Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo na klatce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szydłówek,Kielce

3 000 zł57 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na II piętrze w apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym przy ul. Turystycznej, na os. Szydłówek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje mieszkanie do wynajęcia w Kielcach, ul. Śląska, os. Ksm. Idealne dla studentów! To ogłoszenie to coś więcej niż najem. To propozycja zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

49 zł/m²16 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 16m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym z windą, zlokalizowanym w Centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem

Kielce,świętokrzyskie

19,70 zł/m²660 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia budynek chłodni o powierzchni ok. 660 m , zlokalizowany na ul. Wiejskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Idealne rozwiązanie dla firm z branży spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czarnowska

Centrum,Kielce

181,82 zł/m²6 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 5,5 m2, położony w prestiżowej Galerii Czarnowskiej w Kielcach. To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wesoła

Centrum,Kielce

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu mieszkania na ul Wesołej w centrum Kielc Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym przy ul. Jesionowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert prezentuje na wynajem atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy ul. Żeromskiego w Kielcach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mali

Czarnów,Kielce

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Duże mieszkanie w domku dwurodzinnym - Bezczynszowe! wolne od 21 lipca Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Szydłówek,Kielce

2 700 zł54 m² 50,29 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy!posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53,69 m 2 , usytuowane na trzynastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

30 zł/m²1 100 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1100 m2 przy ul. Zagnańskiej. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, obi, merkury. Szczegóły: - wysokość 5.5 m, - 2 wjazdy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Centrum,Kielce

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje w Apartamentowcu w Centrum doskonałe dla pary, singla. Wolne od zaraz. Na wynajem 2 pokoje w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Centrum,Kielce

2 000 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 42m zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. 1 maja w Centrum. Mieszkanie środkowe, z ekspozycją na zachód, dzięki temu bardzo słoneczne i ciepłe. Zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajduje się na osiedlu Uroczysko przy ul Orkana. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 46 m2 Na wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt agd mieszkanie urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kochanowskiego,Kielce

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest idealną propozycją dla Ciebie. Mieszkanie na os. Świętokrzyskim do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33m2, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny apartament z tarasem na wynajem - Klonowa Wysoki standard wykończenia! wolne od 15 czerwca! Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Kielce

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, doskonale położone w centrum Kielc przy ul. Przecznica. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

13 200 zł390 m² 33,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową przy ul. Zagnańskiej. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, obi, merkury. Powierzchnia biurowa - 150 m2: - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, czyste mieszkanie na 2-im pietrze, bez windy. Strych i piwnica. Balkon. Od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ul. Wrzosowa 15, kielce Szukasz przytulnego, nowoczesnego mieszkania na wynajem w Kielcach? Zależy Ci na komfortowym wnętrzu, nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

18 500 zł4 720 m² 3,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

interesująca nieruchomość o różnorodnej możliwości zagospodarowania! możliwość wynajmu Z prawem pierwokupu! Lokalizacja - Nowiny, bezpośrednie sąsiedztwo Kielc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Sady,Kielce

1 450 zł35 m² 41,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe położone na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Nowy Świat 16a, sady. Powierzchnia wynosi 34,79m2 w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem - Sowia Park, kielce Do wynajęcia świeżo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ślichowice,Kielce

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na wynajem komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.