dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Głęboczka,Kielce

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej aranżacji, o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia 60 mkw, III piętro w budynku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

89 zł/m²198 m² 17 636 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal użytkowy w prestiżowej inwestycji Smart Apart, zlokalizowanej przy ul. Kaczyńskiego w Kielcach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tarnowska

Centrum,Kielce

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Powierzchnia 27 mkw, II piętro w IV piętrowym bloku. Mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Świętokrzyskie,Kielce

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na osiedlu Świętokrzyskim, ul. J.N.Jeziorańskiego 31, 4 piętro w wieżowcu. Powierzchnia wynosi 46,10m2 W skład wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m 2 , usytuowane na piątym piętrze w nowym prestiżowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

1 600 zł56 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Paderewskiego w ścisłym Centrum Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56m2 Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Barwinek,Kielce

1 700 zł25 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem 25,48m2 na ul Kwarcianej. Nowe Budownictw z 2015 roku. W skład nieruchomości wchodzi: - duży pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w Kielcach. Lokal posiada powierzchnię 400 m , lecz w zależności od potrzeb można wynająć powierzchnię już od 200 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Centrum,Kielce

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Leśnej tuż przy Rynku! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 750 zł54 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia stylowe, klimatyczne i komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53,69 m 2 , usytuowane na dwunastym piętrze w nowym prestiżowym budynku Plaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta tylko U nas! Mieszkanie wolne od 01.10.2025, natomiast już teraz możesz je dla siebie zarezerwować! NAJLEPSZA LOKALIZACJA DLA STUDENTÓW! Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne, dwustronne mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem (ekspozycja południowa z widokiem na telegraf), przestronną kuchnią (kuchnia z dużym oknem wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Ul. Marszałkowska 17- idealne dla studentów. Mieszkanie wolne od 01.09.2025r. Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka na Ciebie! Jeśli szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

2 399 zł46 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 46-metrowe, dwupokojowe mieszkanie Kielcach ul. Klonowa! Osoba odpowiedzialna za transakcję: tel: przestronne i nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta! Marzysz o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ślichowice,Kielce

1 599 zł44 m² 35,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert prezentuje na wynajem atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Pakosz,Kielce

5 700 zł180 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Do wynajęcia komfortowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 180 m (160 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Pakosz przy ul. Granitowej, w Kielcach. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Barwinek,Kielce

1 500 zł33 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem przestronną kawalerkę z dużym aneksem kuchennym i balkonem rezerwacja do 14.08.2025 Główne atuty mieszkania: - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na 3 piętrze budynku z 2012 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy urokliwej Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem ul. Karczówkowska, kielce Mieszkanie wolne od 01.09.2025. Brak opłaty dla Biura. Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Centrum,Kielce

3 500 zł88 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Apartamentowcu przy ulicy Panoramicznej Lokal usytuowany na 7 piętrze Na powierzchnię 88m2 składa się: - salon z otwartą kuchnią - Sypialnia 1 - Sypiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Centrum,Kielce

2 000 zł56 m² 35,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje po remoncie w dzielnicy centrum doskonałe dla pary, rodziny lub studentów. Na wynajem 2 pokoje w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

2 800 zł53 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3-pokojowy zlokalizowany w Apartamentowcu Klonowy Bulwar przy ulicy Klonowa 89 Lokal znajduję na 2 piętrze w budynku oddanym do użytku w połowie 2024r. Na powierzchnię 53,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania na ul Spółdzielczej na osiedlu ksm Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Centrum,Kielce

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze z IV w apartamentowcu w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kielce

Sady,Kielce

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym, zlokalizowanym przy ul. Jesionowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

30,77 zł/m²26 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 26 m 2 (użytkowa 18 m 2 ) usytuowany na drugim piętrze w budynku biurowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Wielkopole,Kielce

1 600 zł37 m² 43,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje mieszkanie na wynajem 2 pokoje w dzielnicy ksm doskonałe dla pary, singla, studentów Wolne od zaraz. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Wielkopole,Kielce

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, zlokalizowanym na osiedlu ksm, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomość Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania 46 m2 ul Jagiellońska os Czarnów W skład którego wchodzą - duży salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Wielkopole,Kielce

2 000 zł39 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na wynajem 39,05m2 2 ul Górna os ksm Apartamentowiec z 2022r Rozkład pomieszczeń: - przestronny umeblowany salon - sypialnia -z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Wielkopole,Kielce

2 150 zł39 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 39,05m2 2 ul Górna os ksm Nowe mieszkanie Apartamentowiec z 2022r. Mieszkanie składa się - Salonu, sypialni z obu pomieszczeń można wyjść na spory balkon ok 6m2 -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

1 300 zł21 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę na wynajem zlokalizowaną przy ul. Wojska Polskiego w ścisłym centrum Kielc. Kawalerka usytułowana na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Wielkopole,Kielce

1 400 zł29 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną przy ul. Śląskiej, na osiedlu Ksm Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji, zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puscha

Ślichowice I,Kielce

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone na parterze w budynku IV piętrowym przy ul. Puscha na os. Ślichowice I. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kochanowskiego,Kielce

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania Z klimatyzacją. Kawalerka w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2024 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Centrum,Kielce

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w niewielkim budynku apartamentowym w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Duży taras. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Piekoszowskiej na os. Czarnów. Lokal położony jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku po całkowitej termomodernizacji i rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice,Kielce

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam w ofercie do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze, w budynku zlokalizowanym na osiedlu Ślichowice, przy ul. Karbońskiej. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam w ofercie do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Centrum,Kielce

1 600 zł46 m² 34,63 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,20 m2 przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach. Mieszkanie usytułowane jest na 9 piętrze 10 kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagnańska

Piaski,Kielce

25 zł/m²268 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia lokal handlowo - usługowo - magazynowy parterze w budynku przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego.