dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty wynajmu nieruchomości

408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Dyminy,Kielce

24 zł/m²500 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

** tylko W naszym biurze ** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu Perełki inwestycyjnej - prężnie działającego obiektu biurowo-produkcyjnego, z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Ostra Górka,Kielce

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta wynajmu nowego dwupokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2024 na nowym, osiedlu Bella Vista (ostra Górka) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Kielc przy ul. Chęcińskiej usytuowane w bloku na 1 piętrze z 3. Na powierzchnię 36 m2 wchodzi: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do dyspozycji przekazujemy Państwu lokal handlowo-usługowy np. na sklep, salon sprzedaży, punkt obsługi Klienta, gabinet. Pomieszczenie znajduje się w centrum Kielc z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Pawła II

Centrum,Kielce

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kielce

Centrum,Kielce

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy dostępnej dla ruchu kołowego. Lokal znajduje się na parterze w budynku wybudowanym w 1997r. Stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Kielce

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Ciekawy lokal w samym sercu Kielc. Piękna kamienica róg ul. Sienkiewicza i Leśnej obok Plac Artystów! 50m2, główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuję Do wynajęcia piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Leszczyńska! To przestronne mieszkanie oferuje wysoki standard wykończenia oraz wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Warszawska

Szydłówek,Kielce

850 zł8 m²

 

Piętro:5/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 800 zł

Do wynajęcia: pokój (8 m2) dla 1 osoby lub (14 m2) dla 2 osób, w aktualnie profesjonalnie odświeżonym mieszkaniu, położonym w dogodnym punkcie komunikacyjnym, bardzo blisko: politechniki, u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Centrum,Kielce

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe. Preferowane osoby pracujące. Odświeżone mieszkanie w centrum Kielc, dobra lokalizacja blisko dworca pkp od strony ul. Mielczarskiego. Wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Centrum,Kielce

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe, dotychczas krótko używane, ekskluzywne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane w reprezentacyjnym apartamentowcu , o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

1 500 zł46 m² 32,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Kielcach na Bocianku Na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kielce

1 400 zł37 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,64m2, najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku w centrum Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Kochanowskiego,Kielce

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 2021 r., usytuowanym przy ul. Lotnicza w centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagnańska

Szydłówek,Kielce

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza tower. W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, kielecki Zalew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bąkowa

Centrum,Kielce

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, przy ulicy Bąkowej w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Bocianek,Kielce

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Bocianek, przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

1 250 zł26 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na osiedlu ksm przy ul. Mieczysława Karłowicza ( na przeciwko bazaru ) Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone ,usytuowane na 10 piętrze wieżowca. Na wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chęcińska

Centrum,Kielce

1 500 zł42 m² 35,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości ckdom na przyjemność zaprezentować przestronne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 41,8 m na najem okazjonalny, znajdujące się na 6. piętrze (z 10) w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Na Stoku,Kielce

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena!na wynajem oferujemy przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w zielonej i spokojnej dzielnicy Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Kielce

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego 2 pokojowego mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,30m2. Nieruchomość po generalnym remoncie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

2 100 zł92 m² 22,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie - osiedle Na Stoku 72 H w Kielcach *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 92 m2 *przestronny taras 33m2 *2 łazienki z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Wielkopole,Kielce

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze przy ul. Bohaterów Warszawy os. Ksm. Na powierzchnię 39 m2 składa się: salon, sypialnia z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

14 000 zł270 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:425 m²

Do wynajęcia dwukondygnacyjny dom o powierzchni 270 m2. Pomieszczenia wchodzące w skład domu to: pierwsze piętro : 5 pokoi (19 łóżek), kuchnia (lodówka, pralka, kuchenka gazowa), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Owsiana

Czarnów,Kielce

1 000 zł20 m²

 

Piętro:3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

w skład pomieszczenia wchodzi pokój z balkonem, aneks kuchenny, korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Ślichowice,Kielce

6 000 zł104 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Prezentuje na wynajem : Apartament dwupoziomowy w wersji Premium Zanurz się w luksusie apartamentu dwupoziomowego i poczuj prawdziwy komfort życia! Proponowana oferta Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Ostra Górka,Kielce

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania premium, świeżo po wykończeniu w 2024 na nowym, osiedlu Bella Vista (ostra Górka) przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na piątym piętrze , przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Na powierzchnię 43 m2 składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Kielce

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U mnie nieruchomości oferuję Do wynajęcia luksusowy Apartament Premium Plus w prestiżowej lokalizacji Plaza Tower! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Uroczysko,Kielce

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Uroczysko Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

900 zł10 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta 0% prowizji dla biura! dostępny pokój od 1 lipca! Do wynajęcia 4 oddzielne pokoje w mieszkaniu położonym na 10 piętrze w bloku przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Centrum,Kielce

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia , luksusowy lokal handlowo - użytkowy usytuowany w centrum miasta. Lokal usytuowany w reprezentacyjnym budynku. Lokal składa się z powierzchni open space, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Centrum,Kielce

1 990 zł75 m² 26,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na wynajem mieszkanie o pow. 73,70m2 zlokalizowane na atrakcyjnym I pietrze ze w bloku przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Kielcach, os. Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w X piętrowym bloku. Składa się ono z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podklasztorna

Podkarczówka,Kielce

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie z widną kuchnią i balkonem Osiedle Via Botanica 2012 Na wynajem mieszkanie położone na osiedlu Podkarczówka ul.Podklasztorna VIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Na Stoku,Kielce

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, przy ulicy Piłsudskiego w Kielcach. Na powierzchnię 59 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karbońska

Ślichowice II,Kielce

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowe mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy .W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe, rezerwat przyrody "Ślichowice".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Sady,Kielce

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym na osiedlu Sady przy ul. Jesionowej 11. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kielce

22 zł/m²215 m² 4 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 215 mkw, położony na II piętrze w II piętrowym budynku w centrum Kielc przy ul. Sienkiewicza. Budynek z 1930 r. w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pakosz

Pakosz,Kielce

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku pry ul Pakosz Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju dziennego oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat, ul. Sandomierska