dowolna

Mieszkania wyremontowane Kielce - Oferty sprzedaży i wynajmu

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

TU się wprowadzasz. Nie remontujesz. Nie czekaśz. 4 pokoje | generalny remont | ścisłe centrum kielc zagórska Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz z walizką i od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł34,15 m² 8 169,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Kielc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy przy ulicy Małej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie posiadamy więc propozycji na sprzedaż i wynajem - nie publikowane! Zadzwoń celem poznania szczegółów Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,40 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,4 m2 na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Jagiellońskie.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51,27 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 zlokalizowane na siódmym piętrze w nowoczesnym 10 - piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m, zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku na prestiżowym osiedlu Grabina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 25m położona na parterze, w nowoczesnym i ogrodzonym osiedlu na Górnej W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dotępne do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,09 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Kielce

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

679 000 zł59 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na ul. Jana Chryzostoma Paska w Kielcach. Podstawowe informacje: - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Kielce

638 000 zł58 m² 10 919 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe, w nowej loftowej kamienicy Z 2019 roku W centrum, przy ul. Warszawskiej Idealne mieszkanie dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

389 000 zł44 m² 8 891,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Dolomitowa, kielce Cena: 389 000 zł - do negocjacji Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i w zadbanym budynku? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 000 zł29 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę z wnęką sypialnianą ulica Seminaryjska, duży balkon, nowe budownictwo miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce

517 000 zł37 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,39 m z dużym, nasłonecznionym tarasem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 700 zł58 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 58,36 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 roku, zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Kielce,świętokrzyskie

865 000 zł80 m² 10 866,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Leśne Tarasy - nowoczesny apartament z tarasem 80 m Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Leśne Tarasy w Kielcach - miejscu, które łączy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daleka

Sandomierskie,Kielce

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 56 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce

1 800 zł37 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowy apartament po generalnym remoncie | Centrum Kielc | ul. Słowackiego | Balkon | Parking Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkowy 1-pokojowy apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

815 000 zł66 m² 12 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 65,66 m , położone przy ul. Wyspiańskiego, w nowoczesnym budynku z windą. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

415 000 zł80 m² 5 166,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy Państwu do wynajęcia funkcjonalne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szydłówek,Kielce

2 300 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,81 m , zlokalizowanego przy ul. Szydłówek Górny 14a w Kielcach. Jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Czarnów,Kielce

1 200 zł28 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia kielce, ul. Hoża 27,5 m IX piętro ładny widok Na wynajem komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Hożej w Kielcach, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żeromskiego 23 w Kielcach. Układ pomieszczeń: pokój z balkonem pokój z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chęcińskie,Kielce

433 000 zł47 m² 9 212,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na Sprzedaż Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z panoramą Kielc i Karczówki 46,7 m2 Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórska

Wielkopole,Kielce

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zagórskiej w Kielcach Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Czarnów,Kielce

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w 4- piętrowym bloku, przy ul. Jagiellońskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Jagiellońskie,Kielce

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

2 400 zł62 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Ślichowice Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - 1 piętro - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Świętokrzyskie,Kielce

499 000 zł58 m² 8 624,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje mieszkanie 3-pokojowe gotowe do zamieszknia brak piecyka gazowego! osiedle świętokrzyskie Główne atuty mieszkania: - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Solidarności

Kochanowskiego,Kielce

2 600 zł43 m² 60,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Sercu Kielc Luksusowy Apartament na Wynajem Marzysz o nowym, eleganckim mieszkaniu Poznaj wyjątkowy apartament, stworzony z myślą o Twoim komforcie i luksusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radomska

Świętokrzyskie,Kielce

434 500 zł33 m² 13 287,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostań pierwszym właścicielem tego uroczego gotowego do wprowadzenia mieszkania! Mieszkanie dwupokojowe z 2025r, z atrakcyjnym widokiem z okien i balkonu na Góry Świętokrzyskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Uroczysko,Kielce

547 000 zł54 m² 10 129,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Ślichowice,Kielce

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

320 000 zł33 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,35m2 zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. w skład lokalu wchodzi: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij