dowolna

Mieszkania w bloku Kielce - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

704 ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł71 m² 13 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Kielce przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51,17 m² 11 999,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, w pełni wykończone i umeblowane Mieszkanie z balkonem oraz tarasem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,94 m² 8 114,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Kielcach przy ulicy Kryształowej ( Podkarczówka). Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w dwupiętrowym kameralnym dwunastorodzinnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 395 zł80,65 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Świętokrzyskie, jakież cudne. Dokładnie, bo przecież Góry Świętokrzyskie uznawane są za najstarsze góry w Polsce i jedne z najstarszych w Europie. Poszukujecie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

471 424 zł37,12 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wydryńskiej w Kielcach na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nowy Folwark, w świetnie skomunikowanej części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł68 m² 10 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe o powierzchni 68 m2 mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz i wykończone pod klucz przez doświadczoną, renomowaną firmę "gotowe do Zamieszkania". Całość.

Szczegóły ogłoszenia

452 864 zł37,12 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

393 800 zł35,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,09 m² 8 304,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wygodne, 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek (ul. Barwinek 22). Mieszkanie znajduje się na najbardziej pożądanym, pierwszym piętrze, mieszkanie oferuje 60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

604 700 zł60,47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament w spokojnej okolicy usytuowany na I piętrze dwupiętrowego kameralnego apartamentowca na Szydłówka Górnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł34,26 m² 7 880,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***** tylko U nas ***** Oferta sprzedaży mieszkania - Kielce, ul. Krakowska Lokalizacja i ogólne informacje Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 34,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł40 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na dziewiątym piętrze w centrum Kielc Mam do zaoferowania przyjemne i wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł45,30 m² 7 152,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne mieszkanie o pow. 45m , zlokalizowane na 4piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł74,40 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M oferuje na wynajem komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm przy ulicy Śląskiej- jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,30 m² 9 573,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem i widokiem na miasto - ul. Bohaterów Warszawy 3, os. Ksm, kielce Mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Puscha w Kielcach. Na powierzchnię 40 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie narożne,.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł74,90 m² 6 648,87 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach na osiedlu Kochanowskiego ul. Wapiennikowa. Podstawowe informacje: metraż: 74,9m2 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł61,58 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia! Inwestycja Parkowe Wzgórze wysoki standard, świetna lokalizacja! Brak pcc! Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż kawalerkę do remontu w świetnej lokalizacji - Centrum, ul. Paderewskiego 37/39a/ Sienkiewicza idealną dla pary lub pod wynajem. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,12 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,12m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia, loggia, na Stoku Oferujemy Państwu na wynajem, dostępne od zaraz dwupokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

440 142 zł40,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,70 m² 7 783,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Śląskiej 28, osiedle ksm. Powierzchnia wynosi 39,70m2, w czego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48 m² 10 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł66,20 m² 7 024,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż mieszkanie marzeń na Osiedlu Widok! Nowo powstające Osiedle Widok jest zaprojektowane z myślą o mieszkańcach,.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,16 m² 8 603,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia - balkon, piwnica, spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

652 460 zł64,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży zespół pokojowy o pow. 64,60 mkw usytuowany na parterze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

309 650 zł28,15 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

| na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,15 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 2-pietrowym, kameralnym budynku z 2013 roku na osiedlu Czarnów. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w osiedlu ksm przy ul sandomierskiej. Lokal składa się z z dużej kawalerki która została podzielona na dwa pokoje, wydzielona jest część.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Na Stoku | 64 m | Balkon | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

553 044 zł54,22 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

288 306 zł25,29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026