dowolna

Nieruchomości Kielce - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

396 000 zł42 m² 9 415,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,06 m , usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku, przy ul. Dolomitowej w Kielcach, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

279 000 zł28 m² 10 145,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,5 m , położona na trzecim piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Kielcach. Dogodna lokalizacja, blisko galeria, politechnika, ujk. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romualda

Wielkopole,Kielce

626 000 zł48 m² 13 151,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Terra Home przedstawia na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu ksm ul Romualda znajdujące się na 7 piętrze w bloku ośmiopiętrowym Nowoczesne mieszkanie 47,6 m 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Szydłówek,Kielce

790 000 zł72 m² 10 993,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w budynku Moja Klonowa o powierzchni 71,86m2 na trzecim piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Jagiellońskie,Kielce

325 000 zł46 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2- pokojowe mieszkanie o pow. 46,5 m2 z dużą loggią i piwnicą o pow. 10,60 m2 - 2 piętro | ul. Urzędnicza 26 | Kameralny blok po termomodernizacji. Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Silniczna

Centrum,Kielce

740 000 zł76 m² 9 711,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie/lokal użytkowy o powierzchni ok. 76,26 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Sinicznej 15 w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zagnańska

Centrum,Kielce

4 300 000 zł5 800 m² 741,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni ok. 5 800 m zlokalizowana przy ul. Zagnańskiej w Kielcach. Teren jest ogrodzony i ma utwardzoną powierzchnię ok. 3 800 m . Dojazd odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Bocianek,Kielce

410 000 zł42 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m, położone na osiedlu Bocianek jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Świętokrzyskie,Kielce

919 000 zł71 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje Wietrznia Wojska Polskiego. Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wietrznia Wojska Polskiego. Nieruchomość o metrażu 70,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Otrocz

Nowy Folwark,Kielce

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom bliźniak położny przy ul. Otrocz w wschodniej części Kielc. Dom wybudowany w 2013r., położony na działce 600m2. Na powierzchnia 150m2 składają się: parter: - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Barwinek,Kielce

335 000 zł32 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Przytulne 2 pokojowe mieszkanie Doskonała lokalizacja dla pary lub singla. Atuty mieszkania: - parter - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Kielce

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania kawalerka, w centrum Kielc o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - widnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Petyhorska

Baranówek,Kielce

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Petyhorskiej w Kielcach. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Roczna stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Centrum,Kielce

440 000 zł45 m² 9 841,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m, położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Zalesie,Kielce

1 199 000 zł176 m² 6 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom o powierzchni 176m2, na działce 802m2. Dom parterowy wybudowany w 2014r. - materiał: beton komórkowy, dach pokryty dachówką ceramiczną, okna 3-szybowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Posłowicka

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksować się we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

1 999 000 zł165 m² 12 137,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal w Kielcach ul. Głowackiego 1 Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 164,7 m, zlokalizowany w centrum Kielc, przy ul. Głowackiego 1. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

520 000 zł60 m² 8 653,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Homelia Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż w Kielcach, na 1 piętrze bloku na Osiedlu Barwinek 22. Na powierzchnię 60,09 m2 składają się: pokój 1 z balkonem (loggią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Uroczysko,Kielce

864 000 zł62 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament Premium w Kielcach w pięknej okolicy nad kieleckim zalewem przy ul. Klonowej usytuowany na parterze. Na metraż 61,66 m2: * duży salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Biesak

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł59 m² 10 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Biesak. Dom o powierzchni 59.15m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 901m2, na której znajduje się też budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herberta

Wielkopole,Kielce

885 000 zł87 m² 10 172,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Chcesz cieszyć się własnym ogrodem mieszkając w mieście? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Dom bliźniak, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Wielkopole,Kielce

265 000 zł31 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,3 m, położone na 1 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sandomierskiej 156 w Kielcach. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł69 m² 10 020,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Kielce,świętokrzyskie

810 000 zł56 m² 14 503,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż prestiżowy apartament 56 m w topowej lokalizacji Kielc promenada solna, ul. Solna 4b Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ślichowice,Kielce

539 000 zł53 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje 53 m Ślichowice, ul. Dewońska po remoncie, gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ, świeże wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Czarnów,Kielce

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja :kielce ,ul.Piekoszowska ,osiedle Czarnów Powierzchnia 48m Cena :465 000zł Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborskiego

Ślichowice,Kielce

345 000 zł35 m² 9 971,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie, idealne dla młodych par lub jako pierwsze własne "M". Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym, ogrodzonym bloku z 2013 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Posłowicka

Kielce,świętokrzyskie

640 000 zł17 291 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość składającą się z dwóch przylegających działek o łącznej powierzchni 1,7291 hektara, znajdującą się przy ul Posłowickiej w Kielcach. Działka nie objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocieszka

Sady,Kielce

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2 zlokalizowana na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym na os.Sady, tuż obok Politechniki Świętokrzyskiej oraz Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Wielkopole,Kielce

435 000 zł52 m² 8 420,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,66 m, położone na osiedlu ksm jednej z najbardziej cenionych lokalizacji do życia w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Świętokrzyskie,Kielce

709 000 zł62 m² 11 452,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem 22 m Kielce Jeleniowska Prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wykończony apartament o powierzchni 61,91 m, położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wieków Kielc

Centrum,Kielce

708 000 zł73 m² 9 695,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedazy , luksusowy lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany w reprezentacyjnym Budynku Becher Platinum. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na powierzchnię 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Głowackiego

Centrum,Kielce

6 850 000 zł1 616 m² 4 238,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w Centrum Kielc - doskonała inwestycja! Na sprzedaż kamienica w samym sercu Kielc, w wyjątkowej lokalizacji przy Placu Wolności, o uregulowanym stanie prawnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

259 210 zł26 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska. Posiadamy na sprzedaż mieszkania w metraż od 26 m2 do 91 m2. Prezentowana oferta dotyczy kawalerki o powierzchni 26,45 m2 (użytkowej 25,93 m2). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karczówkowska

Centrum,Kielce

249 000 zł31 m² 8 047,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, znajdującego się przy ul. Karczówkowskiej, kielce. Lokal jest środkowy, usytuowany jest na 6 piętrze (z 10) w bloku który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artylerzystów

Baranówek,Kielce

1 614 000 zł136 m² 11 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować prestiżową nieruchomość, zlokalizowaną na cieszącym się renomą kieleckim Stadionie Leśnym. Nowa Cena tylko do końca Kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mleczna

Czarnów,Kielce

795 000 zł170 m² 4 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom zlokalizowany w Kielcach, w dzielnicy Czarnów, przy ulicy Mlecznej. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skibińskiego

Świętokrzyskie,Kielce

499 000 zł51 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białogon, kielce Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania w spokojnej,.