dowolna

Działki na sprzedaż Kielce - Oferty sprzedaży działek

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 589 000 zł1 681 m² 1 540,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka deweloperska 1681 m Kielce ul. Łódzka/wróbla wz-wielorodzinny Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1681 m , zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł963 m² 654,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kielcach przy ul. Warszawskiej. Numer działki 236/2 Powierzchnia działki to 963 m2. Dłgość działki 65m szerokości 21m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł884 m² 350,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 884 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 108 m² 711,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Kielcach ul. Wydryńska Na sprzedaż działka z dużym potencjałem, idealna pod inwestycję deweloperską np. zabudowę szeregową lub budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

814 500 zł905 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***** tylko U nas ***** Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 905 m , zlokalizowaną przy ul. Husarskiej w Kielcach. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł720 m² 486,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr.: 2116 (kompleks C) o powierzchni 720 m2 na osiedlu Dąbrowa 2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Działka w świetnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 300 000 zł8 866 m² 146,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 8866 m - Prochownia, kielce - 1 300 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 8866 m , zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

565 200 zł942 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w Kielcach przy ulicy Średniej 15 (nr działki 33; obręb 0009). Działka ogrodzona o wymiarach około 17,8 x 52,9 m . Pełne uzbrojenie: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł545 m² 1 559,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej przed Rezerwatem przyrody Kadzielnia przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Cena: 850 000zł Powierzchnia działki to 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

384 340 zł1 747 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1747 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Szybowcowej. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu, płaska, niezagospodarowana, nieogrodzona. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

572 805 zł4 243 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4243 m2 położona w Kielcach, przy ul. Kalinowej. Dojazd do działki z 2 stron od ul. Kalinowej oraz Przyłogi. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie cisze i spokoj? Szukasz wyjatkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyc sie w zaciszu pieknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksowac sie we wlasnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 838 zł2 362 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kielce ul. Wojska Polskiego. Działki nr 1125/11 oraz 1125/10, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł7 129 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki Pod Inwestycję o łącznej powierzchni 7129m2 zlokalizowanej w Kielcach przy ul. Ściegiennego na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł861 m² 691,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 861 m2 zlokalizowana w K I elcach na nowo projektowanym Osiedlu dąbrowa II. Działka usytuowana bezpośrednio przy nowo wybudowanej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa, o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 265 m² 102,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 8.265 m 2 , Kielce, Zalesie Drugie, ul. Janowska 35, 850.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż duża, ładna działka budowlana o numerze 1/3 i powierzchni 8.265 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł544 m² 1 194,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***** tylko U nas***** Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 544 m , położona w ścisłym centrum Kielc. Nieruchomość ze względu na lokalizację oraz parametry stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 842 m² 711,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1 ha, usytuowanej na wzgórzu na północnej stronie ulicy Ciekockiej w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości o powierzchni 984 m2 , składającej się z działek ewidencyjnych oznaczonych numerami: 52, 54/1, 53, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 230 m² 430,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 230 m2 zlokalizowana w dzielnicy Piaski, ul. Piaski nad Rzeką. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14 x 87 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 775 000 zł3 850 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3 850 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Łódzkiej - drodze krajowej nr 74. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 806 000 zł11 195 m² 339,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Dąbrowie pod Kielcami 11 195 m Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kielce prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11 195.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł3 690 m² 322,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** W ofercie sprzedaży posiadamy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu Usługowym. nieruchomość Znajduje się w Kielcach przy ulicy Ściegiennego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki budowlane 1000m2 lub 2000 m2 w Kielcach! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

662 800 zł1 657 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1657 m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 30x45x40x50, zlokalizowana w dzielnicy Białogon. Działka ogrodzona, zabudowana murowanym budynkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 193 m² 193,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna - Kielce, ul. Wilka Kruszelnickiego Powierzchnia: 6 193 m Numery działek: 37/1, 37/3, 39/2, 41/3, 500 Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Kielcach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł815 m² 920,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną leżącą przy ulicy Wydryńskiej o powierzchni 815 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie 3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 974 m² 180,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4974 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł641 m² 934,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej zlokalizowanej na osiedlu Baranówek w Kielcach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł762 m² 1 968,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 762 m , położona w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Niecałej. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii względem drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 006 m , przeznaczona pod działalność usługową lub produkcyjną, zlokalizowana bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

574 530 zł3 482 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3129 m2, (przybliżone wymiary ok. 24 m x 129 m). Działka zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł543 m² 1 473,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedaży działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu ksm, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 920 m² 348,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość w Kielcach. Działka położona przy ul. Kleckiej która biegnie przez Bukówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta Kielce, przy ulicy Hubalczyków. Powierzchnia nieruchomości wynosi 12 244 m2. Dla nieruchomości brak obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

244 890 zł907 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kielcach, na osiedlu Zalesie (ul. Przegony). To miejsce łączy świetną lokalizację w mieście z ciszą i bliskością natury - do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 340 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną przy ulicy Iglastej w Kielcach z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł707 m² 975,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działki przylegające do siebie o łącznej powierzchni 707 m2 z niewielkim budynkiem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł19 141 m² 156,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna / deweloperska potencjał ok. 3600 m pum południowa część kielc Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o dużym potencjale deweloperskim, z którego można.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 427 m² 243,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje wyjątkową działkę Kielce, ul. Jędrusiów inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij