dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Kielce - Lista ofert

747 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

747 ogłoszeń

950 000 zł64,30 m² 14 774,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ulicy Częstochowskiej 23. Lokal znajduje się na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2008 roku. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł37 m² 10 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ulicy Żelaznej 35. Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Stan: - po.

Szczegóły ogłoszenia

477 500 zł38,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł62 m² 13 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ckdom prezentuje apartament Premium z ogródkiem ul. Klonowa Kielce 61,66 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować apartament Premium usytuowany na parterze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

425 205 zł42,95 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

149 625 zł46 m² 3 252,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O pierwszej licytacji nieruchomości Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach działając na podstawie art. 110w 5a ustawy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 9. piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Karczówkowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 43 m na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. B.Cz.Kaczmarka 14 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Sady,Kielce

548 900 zł61 m² 8 998,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m z balkonem (2,4 m ), zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiej w Kielcach na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

524 000 zł63 m² 8 317,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane na Osiedlu na Stoku w Kielcach. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Ślichowice,Kielce

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m, zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku na prestiżowym osiedlu Grabina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Świętokrzyskie,Kielce

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania na wynajem, położonego na 7 piętrze w 8-piętrowym budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Jagiellońskie,Kielce

453 000 zł50 m² 9 041,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Kielcach Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Podkarczówka,Kielce

627 000 zł63 m² 9 979,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. osiedle Podkarczówka, ogródek 83 m2, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chęcińska

Panorama,Kielce

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce

359 000 zł50 m² 7 108,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kielc przy ul. Paderewskiego, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 300 zł59 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dotępne do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,09 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapiennikowa

Kochanowskiego,Kielce

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego, 3 pokojowego mieszkanie z osobną kuchnią do remontu Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnów,Kielce

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe 43 m , centrum Kielc, miejsce postojowe ogólnodostepne Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

553 946 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,45 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodomaszowska

Centrum,Kielce

486 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szydłówek,Kielce

449 000 zł37 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Massalskiego

Ślichowice,Kielce

363 000 zł36 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

(rezerwacja) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m na Ślichowicach, 2 piętro, top lokalizacja przy Leclercu. To nie jest zwykła kawalerka. Układ pozwala zrobić pełne 2 pokoje i to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Wielkopole,Kielce

335 000 zł47 m² 7 188,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 46,6 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze bloku po termomodernizacji, wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Kochanowskiego,Kielce

679 000 zł59 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na ul. Jana Chryzostoma Paska w Kielcach. Podstawowe informacje: - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Czarnów,Kielce

378 784 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Centrum,Kielce

350 000 zł45 m² 7 770,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,04 m2 , zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Okrzei w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romualda

Centrum,Kielce

340 000 zł44 m² 7 706,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m położone na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Romualda w Kielcach. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiosenna

Świętokrzyskie,Kielce

649 000 zł57 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

!rezerwacja! Sprzedaż Funkcjonalnego 3 pokojowego Mieszkania w Becher Eleven Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze 10-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orkana

Szydłówek,Kielce

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, przy ul. Orkana w Kielcach. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Centrum,Kielce

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2-pokojowe mieszkanie 50 m , ul. Równa - centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy z lat 50. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwinek

Barwinek,Kielce

369 000 zł48 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Barwinek w Kielcach. Podstawowe informacje: lokalizacja - Kielce osiedle Barwinek Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 000 zł29 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalną kawalerkę z wnęką sypialnianą ulica Seminaryjska, duży balkon, nowe budownictwo miejsce parkingowe za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Barwinek,Kielce

2 750 zł44 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,64 m2 zlokalizowane na I piętrze w apartamentowcu Leśne Tarasy w Kielcach. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bocianek,Kielce

340 000 zł42 m² 8 192,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Na Stoku,Kielce

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seminaryjska

Centrum,Kielce

2 700 zł58 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 58,36 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 roku, zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Kielce,świętokrzyskie

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z widną kuchnią, dwustronne, balkon, 4 piętro, ul. Zielińskiego, ksm - Centrum. Mieszkanie do remontu, własnej aranżacji. Bardzo dobra i ładna okolica, cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jagiellońskie,Kielce

387 000 zł48 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 48m , 3 pokoje, i piętro, osobna widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy bardzo duży balkon oraz dwie piwnice. Niski czynsz, spokojna i zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Wietrznia,Kielce

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni.