dowolna

Lokale użytkowe Kielce Osiedle Centrum

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

28,05 zł/m²534,68 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealna przestrzeń na twoje cele biznesowe Z dużym potencjałem aranżacyjnym! Biuro Nieruchomości Greathouse ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99 m² 8 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca, w którym klient wygodnie zaparkuje, łatwo trafi pod drzwi i w pełnym komforcie skorzysta z Twojej oferty? Ten lokal użytkowy o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²20 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W sienkiewicza25 mamy dostępne biurka na wynajem w pełni umeblowane, gotowe do pracy od razu. Koszt: 850 zł / miesiąc W cenie masz już wszystkie opłaty oraz kawę, herbatę bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni łącznej 60 m2 nadający się doskonale na lokal handlowy, biurowy czy medyczny. Duża witryna przy ruchliwej ulicy zwiększa atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²8 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 8 m2 pod gabinet medyczny. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja i umywalka. Dodatkowo do dyspozycji korytarz, poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Pawilonu na wynajem w Centrum Kielc. Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy - 20 m w Centrum Kielc ul. Paderewskiego róg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 890 zł58,98 m² 10 577,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,14 m² 7 018,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie własną działalność w centrum Kielc, w lokalu pełnym światła, przyciągającym wzrok przechodniów i tętniącym miejskim życiem. Na sprzedaż atrakcyjny lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 760 zł196,56 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

73,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu propozycję wynajmu lokalu biurowego/ usługowego, idealnego do prowadzenia różnorodnych działalności. Ta wyjątkowo zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

59,86 zł/m²83,53 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal o powierzchni 83m2 Zlokalizowany na parterze w kamienicy usytuowanej przy ulicy Głowackiego w Kielcach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł105,53 m² 6 491,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 105,53 m , usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

67,80 zł/m²118 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy/usługowy na wynajem W apartamentowcu- centrum - parter Oferta wynajmu dostępna tylko U nas. Szukasz przestronnego umeblowanego lokalu tuż obok ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

35,87 zł/m²138 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferty nie znajdziesz na otodom! Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu z witryną, zlokalizowanego przy ulicy Al. Solidarnośći, na parterze prestiżowego biurowca, w sąsiedztwie firm.

Szczegóły ogłoszenia

18,40 zł/m²127 m² 2 337 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia jednopoziomowy, dwustronny lokal o powierzchni ok. 127 m2 , usytuowany na 2 piętrze kamienicy w samym centrum Kielc - przy ul. Sienkiewicza. Lokal z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²587 m² 25 828 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 587 m2 zlokalizowany na 7 piętrze. Lokal jest po generalnym remoncie: nowa wykładzina, klimatyzacja, podwieszane sufity, kontrola dostępu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 541,37 m² 4 022,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 67 m , zlokalizowany w prestiżowym Biurowcu Becher Platinum z 2015 roku - jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,30 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

57,32 zł/m²157 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 157m kw usytuowany na parterze budynku w centrum miasta. Lokal składa się z 4 pomieszczeń, pom. socjalnego oraz sanitariatu. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł107 m² 8 411,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuje Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 107 m , położony przy ulicy Sienkiewicza głównym deptaku Kielc. To miejsce, które codziennie przyciąga zarówno mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

586 759 zł59,63 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²104 m² 8 954 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 104 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²29 m² 551 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia samodzielny pokój biurowy o powierzchni 29 mkw położony w ścisłym centrum miasta w budynku biurowo - handlowym. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²36,40 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²13,80 m² 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 260 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²95 m² 3 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

27,06 zł/m²27,84 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 27,84m2 składający się z jednego pomieszczenia, na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na korytarzu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

29,75 zł/m²121 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 121 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku handlowo-usługowym, przy ruchliwej ulicy w centrum Kielc. Lokal składa się z: dwóch widnych.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120 m2 na drugim piętrze budynku, przy ul. Glowackiego w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 4 pomieszczenia usługowe, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²115 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal, o powierzchni 115 m2 zlokalizowany w piętrowym budynku przy ulicy Zagnańskiej, w na obrzeżach centrum Kielc. Jedno wejście do lokalu, przed budynkiem duży, ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

47,60 zł/m²25,84 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 25,84 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal o łącznej powierzchni 260 m2, z antresolą i przyziemiem zaadaptowanym i urządzonym pod restaurację. Lokal usytuowany parterze na w ścisłym centrum Kielc przy.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja: wynajem gotowego biznesu gastronomicznego - "kojot" w centrum miasta! Cena 5500 zł jest kwotą brutto, właściciel wystawia fakturę. Marzysz o prowadzeniu własnej restauracji?.

Szczegóły ogłoszenia

65,03 zł/m²115,34 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokale o powierzchni 115m2 Zlokalizowany w kamienicy usytuowanej przy ulicy Głowackiego w Kielcach. Lokale znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

50,28 zł/m²171,23 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

35,87 zł/m²138 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 138 mkw, w dogodnej lokalizacji, w centrum miasta. Lokal idealny na biuro, usługi czy handel. Lokal mieści się na parterze III piętrowego.