dowolna

Lokale handlowo-usługowe Kielce - Baza ogłoszeń najmu i kupna

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

14,57 zł/m²350 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję lokal użytkowy o powierzchni 350 m , położony na I piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku na ul. Pakosz. Układ pomieszczeń: duża, otwarta przestrzeń główna (hala),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro

Sieje,Kielce

550 000 zł74,69 m² 7 363,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 74,69 m2, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Witosa. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 666 000 zł196 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł65 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy położony w Kielcach przy ul. Łopuszniańskiej (zjazd S7) świeżo po remoncie generalnym. Obiekt znajduje się na działce ug(dzierżawa podpisana na 10lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta inwestycyjna tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje atrakcyjny lokal położony przy Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²95 m² 3 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

19,68 zł/m²164,72 m² 3 241 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| rezerwacja Do wynajęcia lokal o powierzchni 164,72 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Jagiellońskim. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

27,06 zł/m²27,84 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 27,84m2 składający się z jednego pomieszczenia, na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na korytarzu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²115 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal, o powierzchni 115 m2 zlokalizowany w piętrowym budynku przy ulicy Zagnańskiej, w na obrzeżach centrum Kielc. Jedno wejście do lokalu, przed budynkiem duży, ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²87,51 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc przy ul. Tarnowskiej, w miejscu o dużym przepływie ludności.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 412 zł129,20 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety.

Szczegóły ogłoszenia

50,28 zł/m²171,23 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²105 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m2 na parterze, przy ul. Warszawskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie usługowe, korytarz, pomieszczenie sanitarne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł1 020,96 m² 4 995,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 1020,96 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

35,87 zł/m²138 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 138 mkw, w dogodnej lokalizacji, w centrum miasta. Lokal idealny na biuro, usługi czy handel. Lokal mieści się na parterze III piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł82,30 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż udziały w lokalu handlowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego w Kielce. Lokal o łącznej powierzchni 196.60 m składa się z przestronnej sali sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

23,53 zł/m²68 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 66 m2 zlokalizowany na parterze w dziedzińcu zabytkowego, o ponad 100-letniej tradycji hotelu bristol. Nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

54,94 zł/m²150 m² 8 241 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal (całe piętro), o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w południowej części miasta, w okolicach Dymin, przy ul. Ściegiennego. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²90 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe i biurowe w budynkach inwestycji Bella Vista. Przeznaczenie lokali to gastronomia, biura, usługi, handel, fryzjerstwo, kosmetyka, gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

28,27 zł/m²25,50 m² 721 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 25,50 m2 składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na.

Szczegóły ogłoszenia

68,33 zł/m²36 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok. 36 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego w Kielcach, przy ul. Witosa, w dzielnicy Sieje. W budynku rozprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 649 zł83,58 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²209,63 m² 3 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 209,63 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. W skład lokalu wchodzą: - sala główna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 595 zł67,53 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 67,53 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego. W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²23 m² 1 035 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł278 m² 4 316,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy z częścią mieszkalną, położoną w Kielcach przy ul. Klonowej. Na powierzchnię lokalu składa się: piwnica: dwa magazyny : 11,4 m 2 oraz 14,7.

Szczegóły ogłoszenia

44,28 zł/m²500 m² 22 140 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 500 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - sala sprzedaży, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

28,72 zł/m²47 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 47m kw, usytuowany na parterze w oficynie kamienicy. Mamy tu do dyspozycji 2 pomieszczenia, pom. socjalne oraz ubikację. Stan techniczny do.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²22,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o pow. 22,5m kw, usytuowany na I piętrze w oficynie kamienicy. Mamy tu do dyspozycji 1 pokoj. Pom. socjalne oraz ubikacja oraz poczekalnia - wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

39,92 zł/m²175,33 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję luksusowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia klimatyzowany lokal o powierzchni ok. 20 m2, usytuowany w wolnostojącym pawilonie w Centrum Kielc. Ogrzewanie za pomocą klimatyzacji. Na podłogach gres. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł115,80 m² 6 986,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 115,8 m centrum Kielc, idealny pod aptekę Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia apteki, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²49 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 49 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na parterze budynku w centrum miasta. Lokal idealny na siedzibę firmy, przedstawicielstwo, działalność usługowo- handlową. Powierzchnia całkowita ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 796 745 zł685 m² 11 382,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

685 m powierzchni parter w nowoczesnym apartamentowcu na Osiedlu Ślichowice. To doskonała propozycja inwestycyjna dla przedsiębiorców z branży medycznej poszukujących dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! sprzedaż lokalu gastronomicznego W topowej lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 30 m , położony w najbardziej ruchliwym miejscu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

41,36 zł/m²215,18 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w budynku dwukondygnacyjnym biurowo-handlowo-magazynowym, który oddano do użytkowania w II kwartale 2022r. Budynek zlokalizowany przy bardzo ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175,33 m² 6 844,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł75,90 m² 7 865,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 75,90 m , zlokalizowany w samym centrum Kielc, przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 041 800 zł166 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

| < rezerwacja > Na sprzedaż nowoczesny lokal o powierzchni 166 m2 przeznaczony do działalności medycznej , zlokalizowany na pierwszym piętrze, w budynku plaza z 2017 roku , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

10,80 zł/m²92,55 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o pow. 92,55 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku. Pomieszczenia urządzone są jako punkt muzealny pokazujący wystrój wnętrz domu Kowalskich.