dowolna

Lokale handlowo-usługowe Kielce - Baza ogłoszeń najmu i kupna

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

82,35 zł/m²128,45 m² 10 578 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 70 m2 zlokalizowany w przyziemiu budynku handlowego na osiedlu Na Stoku. Lokal składa się z czterech pomieszczeń, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

92,67 zł/m²73 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 73 m2 zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: w promieniu 600m liczne sklepy i instytucje, szpital Miejski 200m,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok. 30 m2, położony w dzielnicy Psie Górki w Kielcach. Lokal stanowi osobny budynek, umiejscowiony na prywatnej posesji. Budynek parterowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł75,90 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal o pow. 75,90 m2 zlokalizowany na parterze w bloku przy ul. Jagiellońskiej na os. Czarnów, w Kielcach. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 336 zł67,53 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 67,53 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego. W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

30,75 zł/m²27,84 m² 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 27,84 m2 składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²169 m² 4 157 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 886 595 zł130,11 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

17,24 zł/m²28,11 m² 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28,11 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z: - pomieszczenia o pow. ok. 16,77.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100,82 m² 6 437,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

33,21 zł/m²500 m² 16 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. ok. 500 m2 zlokalizowany na 2 piętrze, w dwupiętrowym budynku w centrum Kielc, w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

47,97 zł/m²404,30 m² 19 394 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 404,30m2 zlokalizowany przy ul. Klonowej, na osiedlu Szydłówek. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: pomieszczenie socjalne, szatnia, chłodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Kielce, centrum, ul. Piotrkowska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 56 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 250 m2 na pierwsszym piętrze budynku, przy ul. Skrzetlewskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: 6 pomieszczeń biurowych, pomieszczenie socjalne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64,60 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 64,6 m , usytuowany na pierwszym piętrze w pawilonie usługowym, w jednej z bardziej rozpoznawalnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

14,57 zł/m²350 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²159,43 m² 2 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 159,43 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

53,93 zł/m²92,72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal gastronomiczny o pow. 92,72m kw, usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta. Lokal obecnie składa się z 2 pomieszczeń, zaplecza kuchennego oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

48,75 zł/m²80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal w samym sercu Kielc ul. Sienkiewicza | 80 m | Doskonała lokalizacja Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

24,53 zł/m²50,64 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²175 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany w dzielnicy Szydłówek w Kielcach. Lokal w parterze o powierzchni 175 m2. Wymiary lokalu: ok. 22,80 x 7,60 m. Możliwość wydzielenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

36,37 zł/m²115 m² 4 182 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal pow. 115 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Sienkiewicza, w ścisłym centrum Kielc. Lokal może być przeznaczony na dowolną działalność - handlowo - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

60 zł/m²469,69 m² 28 181 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny, narożny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 469 m , zlokalizowany w Kielcach przy jednej z głównych, bardzo ruchliwych ulic miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł115,80 m² 6 865,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 115,8 usytuowany na parterze bloku z 2010r. W skład wchodzi : -izba ekspedycyjna -magazyn produktów medycznych -pomieszczenie porządkowe -wc.

Szczegóły ogłoszenia

31,43 zł/m²175 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 175m kw, usytuowany na parterze w budynku w centrum miasta. Do tej pory w lokalu była prowadzona działalność gastronomiczna, ale jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 590 000 zł685 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod centrum medyczne / klinikę 680 m | parter | standard zl2 | kielce Szukasz miejsca pod centrum medyczne, klinikę lub nowoczesną placówkę zdrowia? Ta nieruchomość daje realną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

38,01 zł/m²171 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu warsztatowo-mechaniczno-lakierniczym. Możliwa działalność warsztatowa, samochodowa, produkcyjna i inna. Nadaje się na magazyn. Do dowolnego zastosowania.

Szczegóły ogłoszenia

35,14 zł/m²70 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 70 m2 , (plus 24m2 piwnica) usytuowany na parterze i piętrze w budynku usługowo-handlowym w ścisłym centrum Kielc przy ul. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99,60 m² 6 526,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż posiadamy lokal o bardzo szerokim wachlarzu adaptacyjnym o łącznej powierzchni 99,60 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi przeszklonymi witrynami z profili.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

1 470 000 zł134,29 m² 10 946,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży duży lokal usługowy położony na parterze budynku wielorodzinnego w inwestycji "zielony Bulwar". Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

38,68 zł/m²100,82 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta, przy ul. Jana Pawła II. Lokal położony jest na parterz.

Szczegóły ogłoszenia

38,69 zł/m²127,16 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 127,16 m2 , zlokalizowany na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ruchliwej ulicy 1 Maja, na osiedlu Herby. Loka składa się z: - pomieszczenia głównego.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²36 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

28,70 zł/m²90 m² 2 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o pow. ok. 90m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mielczarskiego na os. Jagiellońskim w Kielcach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł164,70 m² 12 137,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m Lokalizacja: kielce, ul. Głowackiego 1 Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal na Ślichowicach Możliwość podziału na dwa odrębne lokale: lokal 1: 14m2 kwota najmu 1200 zł (kwota zawiera już czynsz) Lokal 2: 38m2 kwota najmu 2500 zł (kwota zawiera już czynsz)

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Piaski,Kielce

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek do generalnego remontu Twoja szansa na stworzenie idealnej przestrzeni! Budynek, wynajmowany przez ostatnie 20 lat, obecnie opuszczony przez najemcę, czeka na nowego najemcę, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Olszewskiego

Skrzetle,Kielce

35 zł/m²450 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pawilonu 450 m2 ( w tym jest antresola 96 m2) Do wynajęcia budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w Kielcach w dzielnicy Skrzetle. Lokal o powierzchni 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kielce

Czarnów,Kielce

3 936 000 zł916 m² 4 296,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek biurowo - usługowo - mieszkalny w stanie surowym otwartym, o pow. użytkowej 916,1 m2 , zlokalizowany w Kielcach na osiedlu Czarnów. Budynek 3-piętrowy, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wielkopole,Kielce

60 zł/m²248 m² 14 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesna Przestrzeń na obrzeżach Kielc! Nowoczesny budynek zlokalizowany we wschodniej części Kielc doskonała propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni biurowej, handlowej lub.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij